شهراد گستر
خانه / المان نوری / مرکز تخصصی المان نوری

مرکز تخصصی المان نوری

مرکز شهراد گستر، مرکز تخصصی طراحی، تولید و اجرا و نصب انواع المان نوری است. برای آشنایی با انواع المان نوری و سفارش آن ها . همچنین اطلاع از نحوه سفارش و تهیه المان ها از مرکز شهراد گستر مقاله زیر را مطالعه نمایید.

مرکز المان نوری

انواع المان نوری

اواع المان های نوری از لحاظ محل نصب به چهار دسته تقسیم میشوند. المان های پایه چراغی همان گونه که از نامشان پیداست در پایه های چراغ های گوشه خیابان ها نصب میشوند. المان های پایه چراغی زمانی به چشم می آیند که به صورت متراکم با فاصله های کم و تعداد زیاد در مسیر جاده ها نصب شوند. این نوع المان های نوری معمولا به شکل دو بعدی طراحی و اجرا میشوند. المان های میدانی نوعی دیگر از المان های نوری هستند مه در میدان های اصلی و فلکه های فرعی و میدان های محله های شهر با اهداف مختلفی نصب میشوند. المان های نوری که در میدان ورودی شهر نصب میشوند میتوانند بیانگر یک نماد یا فرهنگ خاص مردم آن شهر باشند. همچنین این المان ها ممکن است معرف شخصیت های برجسته شهر یا بناها و آثار تاریخی شهر باشند. المان های نوری میدانی میتوانند کمک کنند تا نام میدان در افکار عمومی برجا بماند. المان های عرضی خیابانی در بالای خیابان های شهر با فاصله ی پنجاه متری از هم به صورت عرضی نصب میشوند. المان های عرضی خیابانی علاوه بر جلوه ی بصری زیبایی که به خیابان ها میدهند، باعث جلوگیری از خطر بروز تصادفات جاده ای میشوند.

مرکز المان نوری

مرکز تخصصی المان نوری

برای تولید انواع المان نوری، تیم و مجموعه ای که به طراحی و تولید انواع المان نوری میپردازد، باید در دو رشته ی الکترونیک و معماری دانش و تخصص لازم را داشته باشد. زیرا تولید المان نوری نیاز مند دو دانش الکترونیک و معماری است. ترکیب نور و هنر معماری سازه ی بسیار زیبایی به نام المان نوری را ایجاد میکند که بسیار زیبا و نورانی  است و باعث ایجاد جلوه ی بصری فوق العاده زیبایی در فضا میشود. المان نوری در طرح ها و اندازه های مختلفی تولید میشود. قیمت المان نوری بستگی به اندازه المان، میزان پیچیدگی طرح المان، تجهیزات به کار رفته در ساختمان المان نوری و همچنین محل نصب المان نوری دارد. برای ساخت المان نوری در درجه اول باید به ایمنی کامل المان نوری دقت داشت. یعنی تمام سیم ها، کابل ها و چراغ های المان نوری باید دارای حفاظ ایمنی باشند. المان نوری باید در محلی نصب شود که مزاحم تردد عابران سواره و پیاده نشود. المان نوری نباید به محیط اطراف، اشیا و افراد آسیبی بزند. المان نوری که در فضای باز نصب میشود، باید در برابر شرایط جوی مقاوم باشد. المان های نوری برای اولین باز در ساختمان برج ایفل در کشور فرانسه استفاده شدند. پس از استفاده از المان های نوری در برج ایفل در این کشور، از المان های نوری در کشور های دیگر هان با اهداف مختلف استفاده شد. اولین المان های نوری از چراغ های کوچک رشته ای تشکیل میشدند بعد از گذشت زمان و با پیشرفت تکنولوژی در المان های نوری از انواع ال ای دی ها و پروژکتور ها در اندازه های مختلف استفاده شد. استفاده از ال ای دی ها در المان های نوری در مقایسه با دیگر منابع نوری مزایایی دارد. یکی از این مزایا در ال ای دی ها این است که راندمان انرژی بالاتری دارند. ال ای دی ها در مقایسه با سایر منابع نوری گرمای کمتری تولید میکنند. استفاده از ال ای دی ها در المان های نوری باعث نورپردازی ظریف تر و لوکس تری میشود. ال ای دی ها طول عمر بیشتری دارند.

برای سفارش المان نوری و هر گونه سوال و اطلاع از قیمت با مدیر فروش مرکز شهراد گستر در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

مطلب پیشنهادی

سفارش المان نوری

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی از شرکت ساخت المان های نوری شهراد گستر امکان …