شهراد گستر
خانه / المان شهری / نصب انواع المان نوری

نصب انواع المان نوری

نصب انواع المان نوری و طراحی و اجرای المان های نوری مختلف در ابعاد و طرح های مختلف در مرکز تولید المان نوری شهراد گستر انجام میشود. برای آشنایی با انواع المان نوری و کاربرد آن ها و همچنین جهت اطلاع از نحوه تهیه المان های نوری مقاله زیر را مطالعه نمایید.

نصب المان نوری

خرید اینترنتی المان نوری

خرید و سفارش اینترنتی انواع المان نوری در هر طرح و اندازه ای در مرکز شهراد گستر، مرکز تخصصی طراحی و اجرای انواع المان نوری امکان پذیر میباشد. برای تولید یک المان نوری بی نقص و اجرا و نصب درست آن، نیاز است یا یک کادر مجرب و متخصص روی تمام مراحل آن کار کنند. مرکز شهراد گستر با تیم حرفه ای و متخصص شا را از مرحله طراحی المان نوری تا نصب و اجرای آن همراهی میکند. المان نوری از دو کلمه ی المان و نور تشکیل شده است. برای طراحی و اجرای المان نوری با هر ابعاد و با هر طرحی، تیم اجرا کننده ی طرح باید در دو رشته ی معماری و دانش الکترونیک تخصص داشته باشند. هر گونه اشتباه یا ضعف در مرحله ی طراحی یا اجرا و نصب المان نوری باعث خسارت مالی و هدر رفتن زمان و انرژی میشود. المان نوری پس از نصب نباید در عبور و مرور عابران سواره و پیاده اختلال ایجاد کند. طرح المان نوری، ابعاد و مقیاس و اندازه ی آن باید با محیط اطراف المان هماهنگی داشته باشد. یکی از مهم ترین نکاتی که در ساخت المان نوری باید به آن توجه کرد ایمنی کامل المان نوری است. تمام سیم ها، کابل ها و چراغ های المان نوری باید دارای حفاظ ایمنی باشند. المان نوری پس از نصب نباید هیچ گونه آسیبی به اشیا و افراد محیط پیرامون خود وارد کند. نکته ی دیگری که در ساخت المان های نوری باید مورد توجه قرار گیرد این است که المان نوری در مصرف انرژی صرفه جویی داشته باشد. المان های نوری باید دارای قابلیت روشن شدن و خاموش شدن داشته باشند. المان های نوری که در فضای باز نصب میشوند، باید در برابر شرایط جوی مقاوم باشند.

خرید اینترنتی المان نوری در مرکز شهراد گستر صورت میگیرد. برای خرید المان نوری با مدیریت فروش در تماس باشید.

نصب المان نوری

نصب انواع المان نوری

انواع المان نوری از نظر مدت زمان نصب، به دو دسته ی المان نوری موقتی و المان نوری دائمی تقسیم میشوند. المان نوری موقتی برای جشن های موقت، نمایشگاه ها و افتتاحیه ها و یا مناسبات مختلف برای مدتی کوتاه نصب شده و سپس برداشته میشوند. المان های نوری دائمی معمولا المان های شهری هستند که که در ورودی شهر ها و میدان های شهر ها نصب میشوند.

نصب انواع المان های نوری را به کارشناسان ما بشپارید. برای سفارش المان نوری از مرحله طراحی تا مرحله نصب با مدیر فروش مرکز شهراد گستر در تماس باشید.

انواع المان نوری از نظر محل نصب به چهار دسته تقسیم میشوند: المان های نوری پایه چراغی، المان های نوری میدانی، المان نوری تراکم بالا و المان نوری عرضی خیابانی. المان نوری میدانی در میدان های اصلی شهر و یا در میدان های فرعی یا فلکه های شهر نصب میشود. المان نوری میدانی اگر در ورودی شهر باشد، میتواند به معرفی بناهای تاریخی شهر، معرفی شخصیت های برجسته و همچنین معرفی فرهنگ یا شغل مخصوص مردم آن شهر کمک کند. المان های پایه چراغی در پایه چراغ های گوشه ی خیابان ها نصب میشوند. المان های پایه چراغی، به صورت دو بعدی طراحی و نصب میشوند. المان های نوری عرضی خیابانی، با تراکم بالا،در فاصله های پنجاه متر از یکدیگر، در بالای خیابان های اصلی شهر یا ورودی خیابان ها نصب میشوند. المان های عرضی خیابانی از خطر تصادف جاده ای میکاهند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

مطلب پیشنهادی

سفارش المان نوری

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی از شرکت ساخت المان های نوری شهراد گستر امکان …