شهراد گستر
خانه / المان نوری / فروش ویژه المان های نوری

فروش ویژه المان های نوری

فروش ویژه المان های نوری در مرکز فروش المان نوری شهراد گستر آغاز شد. برای آشنایی بیشتر با انواع المان های نوری و کاربرد های آن ها و همچنین آشنایی با نحوه سفارش و تهیه انواع المان های نوری از مرکز فروش با مقاله زیر همراه باشید.

فروش المان نوری

فروش ویژه المان نوری

المان ها نوری همیشه توسط یک تیم حرفه ای تولید و نصب میشوند. المان های نوری در انواع و اندازه ها و طرح های گوناگون با منظور های مختلف تولید و نصب میشوند. مجموعه ای که به تولید و اجرای المان ها نوری میپردازد، باید در دو رشته ی معماری و الکترونیک تخصص و تجربه کافی داشته باشد. اگر میخواهید از یک شرکت تقاضای المان نوری دهید حتما نمونه کار های آن شرکت را مورد بررسسی قرار دهید. ساخت المان نوری شامل دو مرحله طراحی و تولید و مرحله ی اجرا و نصب میباشد. تیم تولید کننده ی المان نوری بای در هر دو این مراحل دارای تخصص باشد. هر گونه ضعف یا اشتباه در مرحله ساخت و طراحی یا مرحله ی نصب و اجرا باعث هدر رفتن زمان و انرژی و هزینه میشود. مرکز شهراد گستر آماده ی پذیرش سفارشات شما عزیزان و طراحی و نصب المان نوری مورد نظر شما با هر طرح و شکلی میباشد.

المان های نوری با اهداف مختلفی تولید و در مکان مناسب نصب میشوند. از المان های نوری برای تزئین و نور پردازی و زیبا سازی شهر یا بناها استفاده میشود. ایجاد جلوه ی زیبا در شب یکی از کاربرد های المان های نوری است. اما کاربرد دیگر المان های نوری، افزایش نور در فضا و کمک به خوانایی محیط اطراف و احساس امنیت و آرامش عابران سواره و پیاده میباشد.

فروش ویژه المان نوری در مرکز شهراد گستر صورت میگیرد. برای سفارش المان نوری با مدیر فروش در تماس باشید.

فروش المان نوری

قیمت انواع المان نوری

اولین المان های نوری در کشور فرانسه در ساختار برج ایفل به کار رفتتند. بعد از استفاده از المان های نوری در کشور فرانسه در برح ایفل، در سراسر جهان با اهداف مختلف در مکان های مختلف از المان های نوری استفاده شد. اولین المان های نوری شامل چراغ های رشته ای کوچک میشدند اما با گذشت زمان از هنر معماری و الکترونیک در ساختن المان های نوری استفاده شد و این المان ها ظریف تر و پیچیده تر شدند. با پیشرفت علم الکترونیک و پیشرفت تکنولوژی ، در المان های نوری از انواع ال ای دی ها و پروژکتور ها استفاده شد. اینگونه المان ها در طرح های بسیار متنوع و گوناگون در طیف رنگی گسترده تولید و در بازار عرضه شدند. امروزه در طراحی یک المان نوری یک مدار یا یک برد الکتریکی وجود دارد که عملکرد تک تک ال ای دی ها را کنترل میکند و باعث ایجاد افکت های بسیار زیبایی از رقص نور میشود.

برای اطلاع از قیمت المان نوری با مدیر فروش مرکز شهراد گستر در ارتباط باشید.

استفاده از ال ای دی ها در المان های نوری نسبت به استفاده از سایر منابع نوری دارای مزیت هایی میباشد که به چند تا از این مزیت ها اشاره میکنیم. یکی از مزایایی که ال ای دی ها نسبت به منابع نوری دیگر دارند، داشتن راندمان انرژی بالا تر است . وجود ال ای دی ها باعث زیبایی و ظرافت بیشتر در ساختار المان میشود و نورپرذازی را لوکس تر از سایر منابع نوری میکند. ال ای دی ها در مقایسه با ممنابع نوری دیگر ، طول عمر بالاتر ی دارند.همچنین ال ای دی ها میزان گرمای کمتری تولید میکنند. مهم ترین نکته ای که برای ساختن المان نوری باید مورد نظر گرفته شود، ایمنی المان نوری است. المان نوری پس از نصب نباید آسیبی به محیط اطراف و افراد و اشیا وارد کند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

مطلب پیشنهادی

توزیع المان نوری

شرکت توزیع المان نوری سفارشی

مرکز تخصصی شهراد گستر، کادر طراحی و اجرای تخصصی و حرفه ای انواع المان نوری …