شهراد گستر
خانه / المان نوری / فروشگاه انواع المان نوری

فروشگاه انواع المان نوری

مرکز شهراد گستر، فروشگاه انواع المان نوری با اندازه های مختلف و طراح های متنوع میباشد. برای آشنایی بیشتر با انواه المان های نوری و کاربرد آنها و همچنین برا اطلاع از نحوه ی سفارش المان نوری از مرکز شهراد گستر با مقاله ی زیر همراه باشید.

فروشگاه المان نوری

فروشگاه انواع المان نوری

المان های نوری با کمک دو رشته ی تخصصی الکترونیک و معماری طراحی و تولید میشوند. مرکزی که به تولید انواع المان نوری مشغول است دارای یک تیم متخصص در این دو رشته میباشد. مرحله ی طراحی و تولید و همچنین اجرای المان نوری در محل مورد نظر، باید با  دقت و دانش و تجربه ی کافی باشد. هر گونه ضعف در مرحله طراحی و تولید یا نصب و اجرا باعث هدر رفتن انرژی و زمان و هزینه میشود. مرکز شهراد گستر دارای یک تیم متخصص و مجرب در زمینه ی تولید و اجرای انواع المان نوری در مکان های مختلف در شهر و فضا های بسته مانند نمایشگاه ها و فروشگاه ها میباشد. اولین المان های نوری در کشور فرانسه در ساختمان برج ایفل برای جلوه ی بصری زیباتر به کار برده شدند. بعد از این که در کشور فرانسه از المان های نوری در برج ایفل استفاده شد، کشور های دیگر جهان نیز از انواع المان های نوری بری اهداف مختلف در مکان های مختلف کشور استفاده کردند. اولین المان های نوری به صورت رشته ای از چراغ های کوچک بودند اما بعد ها با پیشرفت علم و تکنولوژی و دانش الکترونیک در ساختار المان های نوری از انواع ال ای دی ها و پروژکتور ها در اندازه های مختلف استفاده شد. به کار بردن ال ای دی ها و پروژکتور ها در ساختمان المان های نوری باعث ظرافت و زیبایی بیشتر در جلوه ی المان های نوری شد.

مرکز شهراد گستر، فروشگاه انواع المان های نوری میباشد. برای خرید المان نوری و هر گون سوال دیگر با مدیر فروش در تماس باشید.

فروشگاه المان نوری

سفارش المان نوری

اولین چیزی که در طراحی و ساخت المان های نوری مهم است، ایمنی کامل المان نوری است. المان نوری بعد از نصب در محل نباید هیچ گونه آسیبی به افراد و اشیا و محیط پیرامون خود وارد کند. در ساختار المان های نوری تمام سیم ها ، کابل ها و چراغ ها باید دارایی حفاظ ایمنی باشند. المان های نوری که در فضای باز نصب میشوند، باید در برابر تغییرات جوی آب و هوا مقاوم باشند. المان های نوری باید در محلی نصب شوند که هیچ گونه مزاحمتی در عبور و مرور عابران سواره و پیاده نداشته باشند. در ساختن المان های نوری باید از ایده های نوآورانه  خلاقانه استفاده کرد. المان های نوری باید در زمینه ی مصرف انرژی و بهره وری و کارایی انرژی صرفه جویی داشته باشند. استفاده از ال ای دی ها در ساختار المان های نوری دارای مزایایی نسبت به سایرر منابع نوری است. ال ای دی ها در مقایسه با منابع نوری دیگر دارای راندمان انرژی بالاتری هستند. همچنین ال ای دی ها طول عمر بیشتری در مقایسه با سایر منابع نوری دارند. المان های نوری که از ال ای دی ها در ساختارشان استفاده شده است، در مصرف انرژی صرفه جویی بیشتری دارند. استفاده از ال ای دی ها ظرافت بیشتری به نورپردازی المان نوری میدهد و باعث ایجاد یک فضای زیبا و لوکس میشوند. ال ای دی ها در المان های نوری در مقایسه با سایر منابع نوری گرمای کمتری تولید میکنند. المان های نوری ساخته شده توسط یک تیم متخصص از نظر مقیاس و فرم و اندازه باید با محل و فضای اطراف محل نصب المان هماهنگ باشد. انواع المان نوری از نظر محل نصب عبارتند از المان نوری پایه چراغی، المان نوری میدانی، المان نوری تراکم بالا و المان نوری عرضی خیابانی.

برای سفارش المان نوری با مدیر فروش مرکز شهراد گستر در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

مطلب پیشنهادی

سفارش المان نوری

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی از شرکت ساخت المان های نوری شهراد گستر امکان …