شهراد گستر
خانه / المان شهری / طراحی انواع المان نوری مدرن با قیمت مناسب

طراحی انواع المان نوری مدرن با قیمت مناسب

مرکز شهراد گستر، مرکز طراحی انواع المان نوری مدرن زیبا با ترکیب هنر معماری و قیمت مناسب است. برای آشنایی با المان های نوری و انواع آنها و کاربرد آنها در فضاهای متلف با مقاله زیر همراه باشید.

قیمت المان نوری

خرید المان نوری شهری

المان نوری ترکیبی از رشته اکترونیک و معماری است. این وسیله به زیبا سازی فضا های مختل به کمک ساطع کردن نور با طرح های گوناگون کمک میکند. المان های نوری بر اساس محل نصب به المان های عرضی خیابانی، المان های میدانی و المان های پایه چراغی دسته بندی میشوند. برخی المان های شهری در ورودی شهر ها نصب میشوند برای معرفی شهر یا بیان فرهنگ آن شهر به کار برده و طراحی میشوند. از برخی المان ها حتی برای معرفی شخصیت های برجسته یا آثار تاریخی شهر استفاده میشود. المان های نوری برای جذب توریست به شهر ها بسیار موثر هستند. این به دلیل جلوه ی بسیار زیبای المان های نوری است.

از المان هی عرضی خیابانی در ورودی خیابان های اصلی و معمولا با اشکال بسیار زیبا استفاده میشود. نصب المان های نوری عرضی خیابانی به فاصله ی چهل تا پنجاه متر میتواند جلوه ای بسیار زیبا را برای عابران ایجاد کند. المان های پایه چراغی معمولا دو بعدی هستند و مانند چراغ های گوشه خیابان ها نصب میشوند. برخی المان ها به صورت تراکم بالا طراحی میشوند، منظور از تراکم بالا نزدیک بودن چراغ های موجود در شکل المان است. یکی از معروف ترین المان های متراکم توپ های نورانی هستند که از چراغ های بسیار کوچک نوری به هم چسبیده تشکیل شده اند. جلوه ای که این توپ های نوری دارند بسیار چشم نواز است. از توپ های نوری بیشتر در مراسم ها و جشن های مختلف استفاده میشود.

استفاده از المان های نوری در یک شهر به زیبا سازی کردن فضای شهری بسیار کمک میکند. نور پردازی درست شهر به کمک المان های شهری به هویت شهر نیز کمک میکند. مرکز شهراد گستر آماده ی طراحی و پذیرش انواع طرح المان نوری توسط شما عزیزان میباشد. برای سفارش نوع المان و اطلاع از قیمت المان نوری با مدیر فروش مرکز شهراد گستر در ارتباط باشید.

قیمت المان نوری

قیمت المان نوری

المان های نوری باعث نورپردازی متفاوت و بسیار زیبای شهری میشوند. نور پردازی زیبای شهر به بهبود روحیه شهروندان و حتی مسافرانی که وارد شهر میشوند و آرامش را در فضا برقرار میکنند. استفاده از المان های نوری در فضای شهری باعث ماندن افراد در محیط شده و باعث رونق اقتصادی آن محیط میشود. المان های نوری به دو صورت موقت و دائم نصب میشوند. المان های شهری معمولا به صورت دائم سفارش داده و نصب میشوند. المان های نوری موقت معمولا در جشن ها و مناسبت ها و مراسم های افتتاحیه نصب میشوند. استفاده از هنر معماری در طراحی انواع المان نوری باعث جذابیت بیشتر و ایجاد جلوه بصری زیباتری برای افراد میشود. ترکیب نور و معماری تصویری بسیار چشم نواز ایجاد میکند که باعث میشود فضای شهر در شب بسیار زیبا و درخشان شود.

هر شهری از قسمت های مهم تشکیل شده، مانند آبها، فضا های سبز، صخره ها و میدان ها و فلکه ها. تزئین این اماکن با المان های نوری شهر را بسیار زیبا میکند. المان های نوری علاوه بر ایجاد صورت زیبا با متصاعد کردن نور باعث جلوگیری از تصادف و حوادث جاده ای میشوند. وجود المان های نوری همچنین باعث افزایش خوانایی نوشته های محیط اطراف میشوند. از المان های نوری برای بیان مفاهیم و نوشته های مناسبتی نیز استفاده میشود. المان ها با موضوعات مذهبی، ملی به صورت دائم و موقت در سطح شهر ها نصب میشوند.

مرکز شهراد گستر، گروه حرفه ای طراحی و اجرای انواع المان نوری میباشد که بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت به شما عرضه میکند. برای اطلاع از قیمت المان نوری و سفارش المان مورد نظر خود با مدیر فروش در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

مطلب پیشنهادی

خرید المان نوری

مرکز تخصصی طراحی المان های نوری

شهراد گستر، مرکز تخصصی طراحی و اجرای انواع المان های نوری و المان های شهری …