شهراد گستر
خانه / المان شهری / قیمت المان نوری سفارشی چقدر است؟

قیمت المان نوری سفارشی چقدر است؟

قیمت المان نوری سفارشی بستگی به جزئیاتی که سفارش دهنده و مشتری در نظر دارند، دارد. مرکز شهراد گشتر، طراح و فروشنده انواع المان نوری در طرح ها و اندازه های مختلف میباشد. برای آشنایی با المان نوری و کاربرد های آن و نحوه سفارش انواع المان نوری به مرکز شهراد گستر با مقاله زیر همراه باشید.

قیمت المان نوری

المان نوری چیست؟

المان های نوری ترکیبی از هنر و نور هستند. المان های نوری در شهر ها در قسمت های مختلف و با اهداف مختلف طراحی و نصب میشوند. المان های نوری نقش مهمی در ایجاد یک فضای بسیار زیبا در سطح شهر یا در یک بنا دارند. نور پردازی هایی که با طرح های مختلف و به شکل های گوناگون در المان ها انجام میشود میتواند برای بیان یک مفهوم مهم یا یک پیام باشد. یکی از مزایای نصب المان های نوری در شب، ایجاد نور کافی در فضا برای دیدن دقیق بناهای اطراف و یا محیط خیابان ها و جاده ها و هم چنین برای ایجاد و حفظ امنیت در محیط میباشد. نوری که المان های نوری از خود ساطع میکنند، باعث خوانایی نوشته های اطراف محیط نیز میشود. المان های نوری به دو صورت موقت و دائم قابل طراحی و نصب هستند. گوناگونی در المان های نوری بسیار زیاد است، انواع المان های نوری شامل المان های شهدی، المان های ملی، المان های مناسبتی، المان های جشن ها و المان اهی تزئینی میشود. المان های موقتی معمولا برای جشن ها و مراسم های افتتاحیه و مناسبت های مختلف نصب میشوند. المان های میدانی و المان هایی که به منظور یاد بود یک شخصیت یا به منظور خوش آمد گویی در ورودی شهر ها نصب میشوند، از نوع المان های دائمی هستند.

گاهی اوقات المان های نوری توسط کارشناسان مجرب به درستی و زیبایی طراحی میشوند اما متاسفانه در نصب و اجرای این المان ها دقت کافی وجود ندارد. و این باعث هدر رفتن انرژی کارکنان و هدر رفتن هزینه مشتری میشود. مرکز المان نوری شهراد گستر، با کادر متخصص هم در مرحله طراحی هم در مرحله اجرا با بهترین کیفیت المان مورد نظر شما را طراحی و به مرحله نصب و اجرا میرساند. برای خرید المان نوری سفارشی با مدیر فروش مرکز شهراد گستر در تماس باشید.

قیمت المان نوری

قیمت خرید المان نوری

اولویت مرکز شهراد گستر در طراحی المان ها رعایت مسائل ایمنی  و استانداردهای مربوط به تولید و طراحی المان نوری میباشد. در یک المان یا حجم نوری، چراغ ها کابل ها و سیم ها باید دارای حفاظ ایمنی باشند. المان نوری نباید هیچ خطری برای افرادی که اطراف آن گذر میکنند داشته باشند. مرکز شهراد گستر از ایده ها ی خلاقانه و نوآورانه برای طراحی المان های نوری استفاده میکند.

یکی از نکاتی که در ساخت المان های نوری باید رعایت شود، طراحی المان با سبک معماری ایرانی اسلامی است. در طراحی المان باید از فناوری و تکنولوژی به روز و مدرن استفاده کرد. المان های نوری باید هماهنگ و متناسب محل قرار گیری از نظر مقیاس و اندازه و…. باشد. باید دقت شود که محل نصب المان نوری به گونه ای باشد که هیچ گونه مانعی و اختلالی در مسیر سواره و پیاده و افرادی که از کنار آن میگذرند نداشته باشد. یکی از قابلیت هایی که المان نوری باید داشته باشد قابلیت روشن یا خاموش شدن المان است.انواع المان نور از نظر محل نصب عبارتند از: المان عرضی خیابانی، المان های میدانی، المان های پایه چراغی و المان های پرتراکم. المان های پایه چراغی بیشتر در طول و مسیر خیابان های شهر ها قرار میگیرند و درست مانند چراغ به صورت دو بعدی نصب میشوند.

برای سفارش طراحی المان نوری با مدیر فروش مرکز شهراد گستر در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

مطلب پیشنهادی

خرید المان نوری

مرکز تخصصی طراحی المان های نوری

شهراد گستر، مرکز تخصصی طراحی و اجرای انواع المان های نوری و المان های شهری …