شهراد گستر
خانه / المان شهری / تولید تخصصی انواع المان نوری

تولید تخصصی انواع المان نوری

تولید تخصصی انواع المان نوری در مرکز شهراد گستر انجام میشود. تیم شهراد گستر از مرحله ی طراحی المان مورد نظر شما تا مرحله ی تولید و نصب المان شما را همراهی میکند. مرکز شهراد گستر المان نوری سفارشی شما را با تضمین قیمت و کیفیت برای شما آماده میکند. برای آشنایی با انواع المان نوری و کاربرد آن ها و همچنین اطلاع از نحوه سفارش المان نوری و تهیه آن از مرکز شهراد گستر مقاله ی زیر را مطالعه نمایید.

تولید المان نوری

تولید المان نوری

برای تولید المان نوری با کیفیت، تیم تولید کننده ی المان باید در دو رشته ی تخصصی معماری و دانش الکترونیک تجربه و مهارت کافی را داشته باشند. مجموعه ای که به تولید المان های نوری میپردازد باید در مرحله ی تولید و طراحی و همچنین در مرحله نصب و اجرا تخصص کافی را داشته باشد. اولین چیزی که در تولید المان نوری باید به آن توجه شود، ایمنی کامل المان نوری است. المان نوری پس از نصب نباید هیچ گونه خطری برای افراد و محیط پیرامون خود داشته باشد. تمام سیم ها، کابل ها و چراغ های موجود در ساختار المان نوری باید دارای حفاظ ایمنی باشند. در طراحی المان نوری باید در این زمینه توجه شود که المان در مصرف انرژی صرفه جویی کند. المان های نوری باید دارای قابلیت خاموش کردن و روشن کردن داشته باشد. المان های نوری که در فضای باز نصب میشود باید در برابر تغییرات جوی مقاوم باشند. المان های نوری از نظر محل نصب باید به گونه ای باشند که هیچ مزاحمتی برا عبور و مرور نداشته باشند.

تولید المان نوری در مرکز شهرا گستر با دقت و ظرافت بالا انجام میشود. برای سفارش المان نوری با مدیر فروش مرکز شهراد گستر در تماس باشی.

اولین المان های نوری در برج ایفل در کشور فرانسه استفاده شد. بعد از آن، سایر کشور های جهان نیز از انواع المان های نوری با اهداف مختلف در شهر های مختلف کشورشان استفاده کرند. اولین المان های نوری از چراغ های ریز رشته ای تشکیل میشدند. با گذشت زمان، از انواع ال ای دی و پروژکتور در طرح ها و اندازه های مختلف در ساختار المان های نوری استفاده شد. استفاده از ال ای دی ها و پروژکتور ها در طراحی المان های نوری، باعث ایجاد ظرافت و زیبایی بیشتر در نورپردازی المان های نوری شد.

تولید المان نوری

خرید انواع المان نوری

استفاده از ال ای دی ها دارای مزایای زیادی نسبت به منابع نوری دیگر در المان های نوری است. یکی از این مزایا این است که ال ای دی ها دارای راندمان انرژی بالاتری در برابر سایر منابع نوری هستند. همچنین ال ای دی ها طول عمر بییشتری دارند. استفاده از ال ای دی ها در المان های نوری باعث نور پردازی لوکس تر و زیباتری میشود. ال ای دی ها گرمای کمتری نسبت به منابع نوری دیگر ایجاد میکنند.

برای خرید المان نوری با مدیریت فروش مرکز شهراد گستر در تماس باشید.

انواع المان نوری از نظر محل نصب به چهار دسته کلی تقسیم میشوند: المان های نوری تراکم بالا، المان های نوری پایه چراغی، المان های نوری عرضی خیابانی و المان های نوری میدانی. المان های نوری که قرار است در محل خاصی نصب شوند، باید از نظر مقیاس، طرح و شکل و اندازه با محیط اطراف هماهنگ باشد. المان های نوری برای بیان یک پیام، یا معرفی یک شخصیت برجسته، یا بیان آثار تاریخی و فرهنگ خاص مردم شهر است. المان های نوری علاوه بر زیبا سازی فضای شهر ها در شب، باعث افزایش نور و جلوگیری از خطر بروز تصادف در جاده ها و خیابان و ها میدان ها میشود. المان های نوری همچنین باعث ایجاد حفظ امنیت و آرامش در افراد میشوند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

مطلب پیشنهادی

سفارش المان نوری

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی از شرکت ساخت المان های نوری شهراد گستر امکان …