شهراد گستر
خانه / المان نوری / اجرای حرفه ای المان های نوری

اجرای حرفه ای المان های نوری

مرکز شهراد گستر، به احرای حرفه ای المان های نوری طبق سلیقه و طرح مورد نظر شما میپردازد. جهت آشنایی با المان های نوری و انواع آنها و کاربرد آنها در سطح شهر، همچنین نحوه سفارش المان نوری با مقاله زیر همراه باشید.

اجرای المان نوری

المان نوری چیست؟

المان های نوری سازه هایی هستند که از دو هنز نورپردازی و معماری در طراحی و تولید آن ها استفاده میشود. المان های نوری با اهداف مختلف در سطح شهر ها و یا در سالن ها و بناها نصب میشود. قیمت المان نوری بستگی به اندازه و نوع طرح سفارشی و محل نصب المان دارد. المان های نوری بر اساس محل نصب به المان های میدانی، المان های متراکم، المان های عرضی خیابانی و المان های پایه چراغی تقسیم میشوند. در ادامه به معرفی این المان ها میپردازیم.

المان های استفاده شده در میدان های شهر انواع مختلفی دارند به طور مثال اگر میدان در ورودی شهر باشد، المانی که برای آن سفارش داده میشود به احتمال زیاد مسافران را با مفاهیم خاص آن شهر یا چهره های ماندگار و معروف فرهنگی و تاریخی و یا بناهای تاریخی شهر آشنا میکند. المان های میدان ورودی شهر میتواند بیانگر فرهگ مردم آن شهر، شغل ویژه ی مردم شهر یا آثار تاریخی آن شهر را معرفی کند. المان های عرضی خیابانی در بالای خیابان ها با فاصله ی ۵۰ متر از هم نصب میشوند. المان های عرضی خیابانی معمولا با طرح های زیبا یا مناسبتی در محل ورودی شهر ها و خیابان ها نصب میشوند.

المان های پایه چراغی همانگونه که از نامشان پیداست، مانند چراغ های گوشه حیابان ها طراحی میشوند. المان های پایه چراغی با هر طرحی قابل اجرا هستند  منظره ای بسیار چشم نواز را برای عابران سواره و پیاده ایجاد میکنند. المان های پایه چراغی به صورت دو بعدی طراحی و ساخته و اجرا میشوند. المان های متراکم از چراغ ها یا ال ای دی های بسیار ریزی که در فاصله جند سانتی متری در کنار هم در حجم المان قرار دارند تشکیل شده است. معروف ترین المان های متراکم المان های توپی یا کروی هستند که بسیار فضای شهری و همچنین مجالس مختلف و جشن ها را چشم نواز و زیبا میکنند.

اجرای  المان نوری

فروش انواع المان نوری

المان های نوری علاوه بر زیبا سازی بناها، مکان های شهری، میادین و خیابان ها، برای مناظر طبیعی مانند آبشار ها، صخره ها و در کل طبیعت نیز بسیار کارامد هستند و زیبایی آن ها را چند برابر میکند. المان های نوری علاوه جلوه های زیبایی که میدهند، باعث حفظ امنیت و شفافیت فضای اطراف بنا نیز میشود. نصب المان های نوری در عرض خیابان ها و در کنار جادههای طولانی باعث کاهش خطر تصادف میشود. در طراحی المان های نوری اولین چیزی که باید رعایت شود،ایمنی کامل سازه و آسیب نرساندن آن به افراد و اجسام اطراف المان است. در برخی مراکز تولید المان، مرحله طراحی و ساخت المان با موفقیت انجام شده اما متاسفانه مرحله ی اجرا به خوبی انجام نمیشود. این باعث اتلاف وقت و هزینه شده و فضا را نا زیبا میکند. مرکز شهراد گستر به همراه تیم حرفه ای و کارشناسان حرفه ای در مرحله ساخت و اجرای دقیق المان نوری مورد نظر شما در خدمت شما میباشد.

استفاده از هنر معماری در تولید المان های نوری باعث زیبایی دو چندان المان نوری میشود. به شرطی که طراحی و تولید آن کاملا دقیق و حرفه ای انجام شود. مرکز شهراد گستر به طراحی و اجرای انواع المان نوری از جمله المان های پایه چراغی، المان های متراکم، المان های عرضی خیابانی و المان های میدانی به کمک کادر مجرب و حرفه ای میپردازد. برای سفارش المان نوری مورد نظر خود با مرکز شهراد گستر در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

مطلب پیشنهادی

خرید المان نوری

مرکز تخصصی طراحی المان های نوری

شهراد گستر، مرکز تخصصی طراحی و اجرای انواع المان های نوری و المان های شهری …