شهراد گستر
خانه / المان نوری / سفارش المان نوری به صورت اینترنتی

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی از شرکت ساخت المان های نوری شهراد گستر امکان پذیر است. المان های نوری در مرکز شهراد گستر در طرخ های مختلف و ابعاد متنوع تولید میشوند. المان های نوری به صورت تخصصی به کمک کادر حرفه ای و مجرب در مرکز شهراد گستر تولید شده و به مرحله ی اجرا رسانده میشود. شما میتوانید المان نوری مورد نظر خود را با ابعاد و اندازه ی دلخواهتان به مجموعه ی ما سفارش دهید. مرکزشهراد گستر المان نوری شما را با بهترین قیمت و کیفیت به شما ارائه میکند. برای آشنایی با انواع المان های نوری و کاربرد آن ها و تاریخچه ی تولید المان های نوری و همچنین برای اطلاع از نحوه ی سفارش المان نوری با مقاله ی زیر همراه باشید.

سفارش المان نوری

سفارش المان نوری

المان نوری از دو کلمه ی المان و نور تشکیل شده است. المان نوری حاصل ترکیب دو دانش تخصصی معماری و الکترونیک است. هنر معماری برای زیبایی طرح المان و دانش الکترونیک به نورپردازی و بخش الکترونیکی ساختار المان نوری است. مجموعه ی شهراد گستر شما را از مرحله انتخاب طرح و اندازه ی المان نوری مورد نظرتان تا مرحله ی نصب و راه اندازی المان همراهی و پشتیبانی میکند. شما میتوانید در رابطه با ساخت المان های نوری مورد نظر خود به صورت رایگان از تجربه ی کارشناسان مرکز شهراد گستر مشاوره بگیرید. هر گونه نقص یا اشتباه در هر یک از مراحل طراحی و ساخت یا مرحله ی نصب و اجرای المان های نوری باعث هدر رفتن زمان، انرژی و همچنین هزینه میشود. المان های نوری در چهار دسته ی المان های نوری عرضی خیابانی، المان های نوری پایه چراغی، المان نوری میدانی و المان نوری تراکم بالا تقسیم میشوند. اولین نکته ای که باید تولید کنندگان المان های نوری در ساخت انواع المان های سفارشی رعایت کنند، ایمنی کامل المان های نوری است. تمام چراغ ها، سیم ها و کابل های موجود در المان های نوری، باید دارای حفاظ ایمنی باشند. المان های نوری پس از نصب نباید هیچ گونه آسیبی به محیط اطراف خود و افراد وارد کنند.

برای سفارش المان نوری با هر طرح و ابعادی از مرکز شهراد گستر با مدیر فروش در تماس باشید.

در زمان طراحی و ساخت المان های نوری، باید به این نکته توجه شود که المان نوری طراحی شده از نظر مقیاس، طرح و اندازه با محیط اطراف خود هماهنگ و متناسب باشد. المان های نوری در ابتدا تنها از چراغ های کوچک رشته ای تشکیل میشدند. اولین کشوری که برای اولین بار در جهان از المان های نوری استفاده کرد کشور فرانسه بود. فرانسه از المان های نوری در ساختار برج ایفل استفاده کرد. المان های نوری بعد از آن در سایر کشور های جهان نیز به منظور های مختلف استفاده شدند. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی و دانش الکترونیک در ساختار المان های نوری طراحی شده، از انواع پروژکتور های نوری و ال ای دی ها  با طرح ها و ابعاد مختلف استفاده شد. استفاده از ال ای دی ها و پروژکتور ها در المان های نوری باعث نورپردازی زیباتر المان های نوری و همچنین ایجاد تنوع بیشتری در المان ها شد.

سفارش المان نوری

قیمت خرید المان شهری

استفاده از ال ای دی ها در ساختار المان های نوری، دارای مزایایی است. یکی از این مزایا داشتن راندمان بالای انرژی نسبت به سایر منابع نوری است. المان های نوری که دارای ال ای دی هستند در مصرف انرژی بیشتر صرفه جویی میکنند. ال ای دی ها در مقایسه با منابع نوری دیگر، دارای طول عمر بیشتری هستند. ال ای دی ها همچین گرمای کمتری تولید میکنند.

قیمت خرید المان شهری در صورت تماس با مشاور فروش در مرکز شهراد گستر قابل استعلام است. با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

مطلب پیشنهادی

فروشگاه المان نوری

فروشگاه تخصصی المان نوری

مرکز شهراد گستر، فروشگاه تخصصی المان نوری با ضمانت کیفیت و قیمت المان ها میباشد. …