شهراد گستر
خانه / المان شهری / طراحی و اجرای المان نوری

طراحی و اجرای المان نوری

طراحی و اجرای المان های نوری با ضمانت کیفیت و قیمت مناسب در مجموعه ی بزرگ شهراد گستر صورت میگیرد. مرکز شهراد گستر تشکیل شده از کارشناسان و متخصصین حوزه ی طراحی و تولید و نصب دقیق و تخصصی المان های نوری میباشد. برای آشنایی با انواع المان های نوری و کاربرد های آن ها برای اهداف مختلف و همچنین برای اطلاع از نحوه سفارش المان های نوری از مرکز تخصصی شهراد گستر مقاله ی زیر را مطالعه نمایید.

طراحی المان نوری

مرکز طراحی المان نوری

داشتن مهارت در دو رشته ی تخصصی معماری و الکترونیک، برای تولید و ساخت المان های نوری لازم و ضروری است. دانش الکترونیک برای نورپردازی المان، و رشته ی معماری برای زیبایی طرح المان نوری لازم است. اولین المان های نوری در کشور فرانسه در برج ایفل به کار گرفته شدند. بعد از استفاده ی کشور فرانسه و رونمایی از اولین المان های نوری، سایر کشور های جهان نیز از انواع المان های نوری در شهر های مختلف خود استفاده کردند. المان های نوری، از نظر محل نصب به چهار دسته تقسیم میشوند: المان های نوری عرضی خیابانی، المان های نوری پایه چراغی، المان های نوری میدانی و المان های نوری تراکم بالا. هر گونه اشتباه و خطا در هر یک از مراحی طراحی و ساخت و یا مرحله ی اجرا و نصب المان های نوری، باعث از بین رفتن و هدر رفتن انرژی، هزینه و زمان میشود. المان های نوری که در فضای باز نصب میشوند، باید در برابر تغییرات آب و هوا مقاوم باشند. در طراحی و ساخت المان نوری باید به این نکته توجه شود که المان از نظر مقیاس، اندازه و طرح با محیطی که قرار است در آن نصب شود هماهنگ باشد . اولین نکته ای که باید در تولید المان نوری استاندارد به آن دقت شود ایمنی کامل المان نوری است. در المان نوری تمام سیم ها، چراغ ها و تمام کابل ها باید دارای حفاظ ایمنی باشند. المان های نوری نباید بعد از نصب در محل مورد نظر برای محیط طراف هیچ گونه خطری داشته باشند.

فروشگاه تخصصی شهراد گستر، مرکز طراحی المان نوری میباشد. متخصصان و کارشناسان مجرب در زمینه ی تولید انواع المان نوری در مرکز شهراد گستر آماده ی مشاوره و ارائه خدمات جهت نصب و راه اندازی المان نوری مورد نظر شما میباشد. جهت هر گونه سوال با مدیر فروش مرکز شهراد گستر در تماس باشید.

المان های نوری، بعد از نصب در محل، نباید هیچ گونه مزاحمتی در عبور و مرور افراد سواره و پیاده ایجاد کنند. المان های نوری در مدل های اولیه تنها از چراغ های رشته ای کوچک تشکیل میشدند. المان های نوری پیشرفته امروزه تشکیل شده از انواع ال ای دی ها و پروژکتور ها با اندازه ها و طرح ها و شکل های گوناگون مباشند. استفاده از پروژکتور ها و ال ای دی ها در ساخت المان های نوری باعث ظرافت بیشتر در نورپردازی المان و زیبایی بیشتر آن ها شد.

اجرای المان نوری

قیمت المان نوری

قیمت المان های نوری بستگی به طرح و شکل المان نوری، اندازه ی المان نوری، تجهیزات به کار رفته در ساخت المان نوری و همچنین محل نصب المان نوری دارد. المان های نوری از نظر مدت زمان نصب و استفاده به دو بخش المان های نوری موقتی و المان های نوری دائمی تقسیم میشوند. المان های نوری دائمی معمولا همان المان های شهری هستند که در مکان های عمومی در سطح شهر برای طولانی مدت نصب میشوند. المان های نوری موقتی نوعی از المان های نوری هستند که در مراسم های افتتاحیه، جشن ها و مناسبت های مختلف به کار میروند.

برای اطلاع از قیمت المان نوری با همکاران ما در مرکز شهراد گستر در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

مطلب پیشنهادی

فروشگاه المان نوری

فروشگاه تخصصی المان نوری

مرکز شهراد گستر، فروشگاه تخصصی المان نوری با ضمانت کیفیت و قیمت المان ها میباشد. …