شهراد گستر
خانه / المان نوری / فروشگاه تخصصی المان نوری

فروشگاه تخصصی المان نوری

مرکز شهراد گستر، فروشگاه تخصصی المان نوری با ضمانت کیفیت و قیمت المان ها میباشد. مرکز شهراد گستر شما را از مرحله ی طراحی المان نوری دلخواهتان تا مرحله ی نصب و اجرا پشتیبانی و همراهی میکند. شما میتوانید برای انتخاب نوع المان یا ساخت المان نوری سفارشی مد نظر خود با کارشناسان ما به صورت رایگان در ارتباط باشید.

فروشگاه المان نوری

 

فروشگاه تخصصی المان نوری

انواع المان نوری از نظر محل نصب به چهار بخش مجزا تقسیم میشوند. المان نوری عرضی خیابانی یکی از انواع المان نوری است که با توجه به نامی که دارد در بالای خیابان های شهر نصب میشود. المان نوری عرضی خیابانی در خیابان های اصلی شهر و در ورودی خیابان ها نصب میشود. این نوع المان های نوری به صورت متراکم و با فاصله ی پنجاه متر از یکدیگر نصب میشوند. المان های عرضی خیابانی علاوه بر ایجاد فضای زیباتر در خیابان ها باعث کمتر شدن خطر تصادف در جاده ها میشوند. این نوع المان ها برای تزئین خیابان ها یا برای مناسبت های مختلف مورد استفاده قرار میگیرند. المان های نوری پایه چراغی نوعی دیگر از المان های نوری است که در پایه ی چراغ های گوشه ی خیابان ها نصب میشوند. المان های نوری پایه چراغی، به صورت دو بعدی طراحی و نصب میشوند. زیبایی المان های نوری پایه چراغی زمانی به چشم می آیند، که به تعداد زیاد در طول خیابان ها نصب شوند. المان های نوری میدانی در میدان های اصلی و فلکه های محله های شهر نصب میشوند. المان های نوری میدانی در مرکز میادین با سایز بزرگ و در جلوی میدان ها با ابعاد کوچکتر نصب میشوند. المان های نوری میدانی، به معرفی فرهنگ خاص یا شغل مخصوص مردم شهر کمک میکنند. استفاده از المان های نوری میدانی همچنین باعث معرفی شخصیت برجسته شهر یا بناهای تاریخی معروف شهر میشوند. المان های میانی به معروف شدن نام میدان در اذهان عمومی  کمک میکند.

مرکز شهراد گستر، فروشگاه تخصصی المان نوری با قیمت مناسب با هر طرح و اندازه ای میباشد. برای سفارش المان نوری با کارشناسان ما در مرکز شهراد گستر در ارتباط باشید.

نوع دیگری از المان های نوری، المان های نوری تراکم بالا میباشند. این نوع المان های نوری از ال ای دی ها یا چراغ های بسیار کوچک با فاصله ی بسیار کم از یکدیگر تشکیل شده است. معروف ترین المان های نوری تراکم بالا، المان های نوری توپی یا کروی هستند که در مکان های مختلف شهر یا جشن ها استفاده میشوند و باعث ایجاد یک فضای لوکس و لاکچری میشوند. المان های نوری در درجه ی اول باید کاملا ایمن باشند. المان نوری بعد از نصب و راه اندازی نباید هیچ گونه خطری برای محیط اطراف یا افراد داشته باشد. بنابراین تمام سیم ها، کابل ها و چراغ های موجود در المان نوری باید دارای حفاظ ایمنی باشند.

فروشگاه المان نوری

خرید اینترنتی المان نوری

المان های نوری در دو مرحله به مرحله ی عرضه در بازار میرسند. مرحله ی اول مرحله ی طراحی و تولید المان نوری و مرحله دوم مرحله ی نصب و اجرای المان نوری است. مرکز شهراد گستر دارای کادر متخصص و مجرب در مرحله ی تولید و اجرای المان های نوری میباشد که با مشاوره رایگان المان نوری مورد نظر خود را به مرحله اجرا برسانید. با گذشت زمان المان های نوری که در ابتدا تنها از چراغ های رشته ای تشکیل میشدند، از انواع ال ای دی ها و پروژکتور ها ساخته شدند. بعد از اینکه المان های نوری از ال ای دی ها و پروژکتور ها ساخته شدند، دارای ظرافت و زیبایی بیشتری در نورپردازی شدند.

خرید اینترنتی المان نوری و سفارش آن از مرکز شهراد گستر امکان پذیر است. جهت اطلاع از قیمت انواع المان نوری و سفارش آن ها با مدیر فروش مرکز شهراد گستر در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

مطلب پیشنهادی

سفارش المان نوری

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی از شرکت ساخت المان های نوری شهراد گستر امکان …