شهراد گستر
خانه / المان نوری / شرکت توزیع المان نوری سفارشی

شرکت توزیع المان نوری سفارشی

مرکز تخصصی شهراد گستر، کادر طراحی و اجرای تخصصی و حرفه ای انواع المان نوری و المان شهری است. این تیم به توزیع و عرضه  المان های نوری سفارشی از طرف شما عزیزان میباشد. برای اطلاع بیشتر در رابطه با المان های نوری و انواع آنها و کاربرد آنها و همچنین نحوه سفارش و تهیه المان نوری با مقاله زیر همراه باشید.

توزیع المان نوری

توزیع المان نوری

برای طراحی و ساخت المان نوری هم به رشته های هنری مانند هنر معماری و هم به دانش تخصصی رشته الکترونیک نیاز است. بنابراین برای سفارش المان نوری باید به یک تیم متخصص و با تجربه در این دو زمینه و هم چنین در زمینه اجرای المان نوری مراجعه نمود. المان های نوری در ابتدا در برج ایفل در کشور فرانسه استفاده شدند. پس از دیدن المان های نوری در ساختار برج ایفل، افراد از المان های نوری در اماکن عمومی، بناها ، نمایشگاه ها و بسیاری از جاهای دیگر بری زیباسازی و جلوه دهی به فضا و نما استفاده کردند. اولین المان های نوری از چراغ های رشته ای تشکیل میشدند اما بعد از گذشت زمان، در ساختار المان های نوری از انواع ال ای دی در سایز های مختلف و انواع پروژکتور نوری استفاده شد. اضافه شدن ال ای دی ها و پروژکتور ها به المان های نوریباعث تخصصی تر شدن و همچنین زیبا تر شدن المان های نوری شد. در المان های نوری معمولا یک برد کنترلی یا یک مدار کنترلی وجود دارد که عملکرد تک تک ال ای دی ها را کنترل میکند و زیر نظر دارد. کنترل تک تک ال ای دی ها در زما مشخص توسط برد کنترلی باعث ایجاد افکت های زیبایی از رقص نور توسط المان میشود.

استفاده از ال ای دی ها در المان های نوری مزایایی در مقایسه با سایر منابع نوری دارد. یکی از این مزایا، بالا بودن راندمان انرژی در ال ای دی ها میباشد. المان های نوری که از ال ای دی ها تشکیل شدند در زیبایی ظزیف تر و لوکس تر به نظر میرسند. ال ای دی ها طول عمر بالاتری نسبت به چراغ ها و منابع نوری دیگر دارند. همچنین تولید گرمای کمتری دارند.

برای خرید المان نوری با مدیر فروش مرکز شهراد گستر در تماس باشید.

توزیع المان نوری

سفارش انواع المان نوری

المان های نوری به منظور های مختلفی سفارش داده میشوند. برای تولید المان نوری دو مرحله ی طراحی و اجرا وجود دارد. هر گونه ضعف و اشتباه در هر یک از این مراحل باعث هدر رفتن انرژی و هزینه میشود. مرکز شهراد گستر دارای یک تیم حرفه ای در مرحله اجرا و طراحی است و خیال شما را بابت نصب المان دلخواهتان در مکان مورد نظر شما راحت میکند. قیمت المان نوری به نوع پیچیدگی در طراحی، اندازه المان و محل نصب آن بستگی دارد. المان های نوری از لحاط زمان استفاده به دو نوع المان نوری موقتی و المان نوری دائمی تقسیم میشوند. المان های نوری موقتی در جشن ها، مناسبت ها، مراسم های افتتاحیه و یا نمایشگاه های مختلف نصب میشوند و پس از گذشت مدت زمان مورد نظر برداشته خواهند شد. المان های نوری دائمی میتواند در بناهای تاریخی، میدان های ورودی شهر ها، یا خیابان های لوکس و سنگفرش شده نصب شوند.

انواع المان های نوری از نظر محل نصب عبارتند از: المان های پایه چراغی، المان های میدانی، المان های تراکم بالا و المان های عرضی خیابانی. المان های عرضی خیابانی در بالای خیابان های اصلی یا در ورودی خیابان های دیگر با ترکم بالا با فاصله ی پنجاه متر نصب میشوند. المان های عرضی خیابانی علاوه بر زیبایی محیط، نور بیشتری ساطع میکنند و از خطر تصادف میکاهد. المان های میدانی در میدان های شهر به خصوص در میدان های ورودی شهر نصب میشوند و میتواند بیانگر مفاهیم مختلفی باشد.

برای سفارش المان نوری با مدیر  فروش مرکز شهراد گستر در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

مطلب پیشنهادی

خرید المان نوری

مرکز تخصصی طراحی المان های نوری

شهراد گستر، مرکز تخصصی طراحی و اجرای انواع المان های نوری و المان های شهری …