شهراد گستر
خانه / المان شهری / قیمت خرید المان های شهری

قیمت خرید المان های شهری

قیمت خرید المان های نوری و المان های شهری چقدر است؟ در مرکز شهراد گستر با انواع طرح های المان نوری آشنا میشوید. شما میتوانید المان مورد نظر خود را به این مجموعه سفارش دهید و مرحله ی طراحی حرفه ای و اجرای کامل آن را مجموعه ما بسپارید.

خرید المان شهری

قیمت خرید المان های شهری

المان های نوری برای تولید و طراحی نیاز به داشتن تخصص در دو رشته ی معماری و هنر، و رشته ی الکترونیک دارد. بنابراین برای سفارش المان نوری باید آن را به یک تیم حرفه ای و متخصص سپرد. مرکز شهراد گستر دارای نیرو های متخصص و فنی برای طراحی و اجرای کامل المان مورد نظر شما دارد. المان های نوری انواع گوناگونی دارند و به منظور های مختلفی تولید و اجرا میشوند. قیمت المان نوری بستگی به حجم المان و میزان پیچیدگی طرح آن و محل نصب آن دارد. همچنین قیمت المان نوری به تجهیزات به کار رفته در آن دارد. المان های نوری علاوه بر اینکه محیط را زیبا تر میکنند، در روشن کردن بیشتر فضا و شفافیت و خوانایی نوشته ها و نماد ها و بناها نیز کاربرد دارد. وجود المان های نوری در جاده ها  خیابان ها علاوه بر جلوه ی زیبایی که ایجاد میکند، باعث نور زیاد و دید بهتر در هنگام رانندگی در شب میشود و خطر تصادف را کمتر میکند. انواع المان های نوری از لحاظ محل نصب عبارتند از : المان های نوری عرضی خیابانی، المان های نوری تراکم بالا، المان های نوری میدانی، المان های نوری پایه چراغی.

المان های نوری برای اولین بار در تاریخ در ساختار برج ایفل در کشور فرانسه به کار برده شدند. پس از به کار برده شدن و استفاده از المان های نوری در برج ایفل در فرانسه، از المان های نوری برای تزئین مکان های مختلف و بناهای مختلف تا کنون استفاده شده و میشود. اولین المان های نوری ابتدا از چراغ های رشته ای تشکیل میشدند، اما امروزه با پیشرفت دانش الکترونیک، از ال ای دی های کوچک و پروژکتور نیز در ساختار المان ها استفاده میشود.

جهت اطلاع از قیمت المان نوری که میخواهید طراحی شود با مدیر فروش مرکز شهراد گستر در تماس باشید.

قیمت المان شهری

طراحی و معرفی انواع المان نوری

المان های عرضی خیابانی به المان های بسیار زیبایی گفته میشود که معمولا در عرض حیابان ها در بالای خیابان ها نصب میشوند. المان های عرضی خیابانی یا بر اساس مناسبت ها یا بر اساس تزئین و زیبایی شهر نصب میشود. همانطور که گفته شد این المان ها با افزایش نور محیط خطر تصادفات را کاهش میدهند. المان های نوری عرضی خیابانی محمولا در خیابان های اصلی شهر یا در ورودی خیابان های معمولی نصب میشوند. این المان ها به فاصله پنجاه متر از یکدیگر نصب میشوند. المان های پایه چراغی همانطور که از نامشان پیداست، روی پایه چراغ ها در کنار جاده ها و خیابان ها نصب میشوند و علاوه بر افزایش زیبایی محیط باعث نوردهی به فضا و حفظ امنیت عابران میشوند. المان های نوری پایه چراغی به صورت دو بعدی طراحی و نصب میشوند.

المان های میدانی، در میدان های شهر ها نصب میشوند. المان های میدانی با موضوعات مختلفی میتوانند ساخته و اجرا شوند. المان نوری میدان هایی که در ورودی یک شهر قرار دارند، میتوانند نماد شخصیت های برجسته ی آن شهر باشد، میتواند یک نماد خاص را نشان دهد یا میتواند بیانگر فرهنگ خاص مردم آن شهر یا حتی بیان یک پیام آموزنده یا خاطره انگیز باشد. المان ها در دو دسته المان های موقتی و المان های نوری دائمی طراحی و اجرا میشوند. المان های نوری موقتی برای افتتاحیه ها، جشن ها، مناسبت ها یا نمایشگاه ها ساخته میشوند.

برای طراحی المان های نوری از طرف مجموعه شهراد گستر با مدیر بازرگانی در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

مطلب پیشنهادی

خرید المان نوری

مرکز تخصصی طراحی المان های نوری

شهراد گستر، مرکز تخصصی طراحی و اجرای انواع المان های نوری و المان های شهری …