شهراد گستر
خانه / المان نوری / مرکز تخصصی طراحی المان های نوری

مرکز تخصصی طراحی المان های نوری

شهراد گستر، مرکز تخصصی طراحی و اجرای انواع المان های نوری و المان های شهری با قیمت مناسب و ضمانت کیفیت میباشد. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با المان های نوری و کاربرد آنها و همچنین نحوه سفارش المان نوری با مقاله زیر همراه باشید.

طراحی المان نوری

قیمت المان های نوری

المان های نوری با توجه به اینکه از لحاظ نور پردازی در شب و بسته به اینکه از چه رنگی، چه طرحی و با چه شدتی بتابند، انواع مختلفی دارند. المان های نوری از نظر محل نصب به المان های موقتی و المان های دائمی تقسیم میشوند. المان های نوری موقتی معمولا برای افتتاحیه ها، جشن ها، مناسبت ها، نمایشگاه ها و… برای مدتی نصب میشوند. المان ای دائمی معمولا المان های شهری هستند که از طرف شهرداری برای بلند مدت نصب میشوند. از المان های نوری برای جذابیت بصری محیط استفاده میشود. فضاهای شهری که در آن از المان های نوری برای نورپردازی استفاده میشود عبارتند از نماهای ساختمانی، آثار تاریخی، طبیعت و فضا های سبز طبیعی مانند کوه، آبشار و …، مقابر مقدس، مسیر های عبور دوچرخه، مسیر های بازار، پیاده رو ها، فروشگاه ها، خیابان ها و پارک ها و…

از المان های نوری علاوه بر نورپردازی و جلوه های بصری، برای کاربرد های مهم تری نیز استفاده میشود. به عنوان مثال المان های نوری که در خیابان ها  و جاده ها نصب میشوند نه تنها فضا را با نورپردازی زیباتر میکنند، بلکه باعث افزایش نور و روشن تر کردن فضا میشوندو این باعث کاهش خطر تصادفات جاده ای و خیابانی میشود. المان های نوری با ساطع کردن نور فراوان همچنین باعث افزایش حس امنیت و آرامش عابران سواره و پیاده میشوند. اولین المان های نوری در برج ایفل استفاده شد که در کشور فرانسه قرار دارد. بعد از آن از المان نوری در همه مکان ها با کاربرد های مختلف استفاده شد. المان های نوری میتوانند برای جلوه و زیبایی، بیان و معرفی یک شهر یا یک بنای قدیمی و یا هر منظور دیگری استفاده شوند. اولین المان های نوری از لامپ های رشته ای کوچک تشکیل میشدند. اما بعد از بآن با گذشت زمان و پیشرفت فناوری و و علم الکترونیک در المان های نوری از انواع پروژکتور ها و ال ای دی ها استفاده شد. قیمت المان های نوری بستگی به پیچیدگی طرح المان، تجهیزات تشکیل دهنده المان، محل نصب المان و اندازه و حجم المان نوری دارد.

طراحی المان نوری

مرکز تخصصی المان های نوری

در ساخت و طراحی المان های نوری نیاز به تخصص در دو رشته ی الکترونیک و هنر معماری دارد. بنابراین المان نوری خود را از مرکزی سفارش دهید که یک تیم متخصص در این دو زمینه داشته باشد. مرکز شهراد گستر با یک تیم حرفه ی و مجرب در مرحله طراحی و اجرای المان های نوری جهت سفارش هر گونه المان با هر خصوصیتی و هر مکانی در خدمت شماست.کادر و تیمی که المان نوری را طراحی میکند. باید در مرحله طراحی و هم در مرحله ی اجرا متخصص و مجرب باشد. به عنوان مثال اگر طرح المان انجام شود و المان نوری ساخته شود اما تیم مذکور در مرحله اجرا ضعیف باشد، پروژه شکست خورده محسوب میشود زیرا باعث هدر رفتن انرژی و هزینه ی پرداخت شده میشود. در ادامه با انواع المان های نوری و کاربرد آن ها آشنا میشوید. المان های نوری از نظر محل نصب به چهار دسته  کلی تقسیم میشوند: المان های تراکم بالا، المان های عرضی خیابانی، المان های میدانی و المان های پایه چراغی. الما ن های پایه چراغی به صورت دو بعدی طراحی میشوند و در پایه چراغ ها نصب میشوند و علاوه بر نورپردازی خیابان ها باعث حفظ امنیت جاده ای میشوند.

برای سفارش انواع المان های نوری با مدیر فروش مرکز شهراد گستر در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

مطلب پیشنهادی

توزیع المان نوری

شرکت توزیع المان نوری سفارشی

مرکز تخصصی شهراد گستر، کادر طراحی و اجرای تخصصی و حرفه ای انواع المان نوری …