شهراد گستر
خانه / المان نوری / خرید اینترنتی المان نوری

خرید اینترنتی المان نوری

خرید اینترنتی المان نوری در مرکز تخصصی طراحی و اجرای المان نوری شهراد گستر امکان پذیر است. برای آشنایی با انواع المان نوری و کاربرد آنها در مکان های مختلف و همچنین برای اطلاع از نحوه سفارش المان نوری و تهیه آن از فروشگاه مقاله زیر را مطالعه نمایید.

خرید اینترنتی المان نوری

خرید اینترنتی المان نوری

المان های نوری در طرح و اندازه های مختلف برای اهداف مختلف طراحی  تولید میشوند. مجموعه ای که المان های نوری را طراحی و اجرا میکنند باید در دو رشته ی تخصصی الکترونیک و رشته ی معماری تخصص و دانش و تجربه ی کافی را داشته باشد. تولید کنندگان انواع المان های نوری باید هم در مرحله ی طراحی و تولید و هم در مرحله ی نصب و اجرا دارای کارشناسان و تیم حرفه ای و متخصص باشند. هر گونه ضعف یا اشتباه در مرحله ی طراحی و تولید یا نصب و اجرا باعث هدر رفتن زمان و هزینه و انرژی میشود. اولین نکته ای که باید در طراحی المان های نوری مد نظر قرار داده شود ایمنی کامل المان نوری است. در ساختار المان نوری تمام سیم ها، کابل ها و چراغ ها باید دارای حفاظ ایمنی باشند. المان نوری بعد از نصب نباید هیچ آسیبی به محیط اطراف یا افراد عابر وارد کنند. المان های نوری باید در مکان هایی نصب شوند که برای عبور و مرور عابران سواره و پیاده هیچ گونه مزاحمتی نداشته باشند. مقیاس، شکل و اندازه و طراحی المان نوری باید با محل نصب هماهنگی داشته باشد. المان های نوری در بخش های مختلف شهر ها قابل نصب هستند. از المان های نوری میتوان در اماکن عمومی مانند میادین اصلی و میادین محله ها و فلکه های شهر استفاده کرد. المان های نوری برای اولین بار در کشور فرانسه در ساختمان برج معروف ایفل استفاده شدند. پس از اینکه کشور فرانسه برای جلوه ی بصری زیبا تر یرج ایفل از المان های نوری استفاده کرد، استفاده از المان های نوری با اهداف مختلف در سراسر جهان مرسوم شد. کشور های دیگر از المان های نوری در مکان های مختلف شهر ها استفاده کردند. اولین المان های نوری از چزاغ های کوچک رشته ای تشکیل میشدند. سپس با گذشت زمان و پیشرفت دانش و تکنولورژی و علم الکترونیک، در ساختار المان های نوری از انواع ال ای دی ها و پروژکتور ها در اندازه های مختلف استفاده شد.

برای خرید اینترنتی المان نوری، با مدیریت فروش مرکز شهراد گستر در ارتباط باشید.

خرید اینترنتی المان نوری

قیمت المان نوری

استفاده از ال ای دی ها در المان های نوری دارای مزایایی است که در ادامه به بررسی این مزایا میپردازیم. المان های نوری که در فضای باز به کار برده و نصب میشوند، باید در برابر شرایط جوی مقاوم باشند. المان نوری باید قابلیت خاموش و روشن کردن را داشته باشد. از المان های نوری علاوه بر زیبایی بصری محیط برای خوانایی بهتر محیط اطراف و احساس آرامش عابران در فضا استفاده میشود. ال ی دی های به کار برده شده در ساختار المان های نوری، دارای راندمان انرژی بالاتر در مقایسه با منابع نوری دیگر هستند. ال ای دی ها  در مقایسه با منابع نوری دیگر دارای طول عمر بالاتری هستند. ال ای دی های به کار برده شده در المان های نوری، ظرافت بیشتری در نور پردازی ایجاد میکند و باعث ایجاد فضای لوکس تری میشود. ال ای دی ها در مقایسه با سایرر منابع نوری گرمای کمتری تولید میکنند. قیمت المان های نوری بستگی به نوع المان، میزان پیچیدگی طرح المان نوری، محل نصب المان و اندازه و حجم المان نوری دارد. انواع المان نوری عبارتند از المان نوری عرضی خیابانی، المان تراکم بالا، المان نوری پایه چراغی و المان نوری میدانی

برای اطلاع از قیمت المان نوری با مدیر فروش مرکز شهراد گستر در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

مطلب پیشنهادی

سفارش المان نوری

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی از شرکت ساخت المان های نوری شهراد گستر امکان …