شهراد گستر
خانه / المان نوری / مرکز فروش المان نوری

مرکز فروش المان نوری

مرکز تخصصی شهراد گستر مرکز فروش انواع المان های نوری در طرح ها و رنگ های مختلف است. برای آشنایی با انواع المان نوری و همچنین اطلاع از نحوه سفارش و تهیه المان نوری مورد نظر خود از مرکز تخصصی شهراد گستر با مقاله زیر همراه باشید.

مرکز فروش المان نوری

خرید انواع المان نوری

انواع المان نوری از نظر محل نصب به چهار دسته ی مجزا تقسیم میشوند: المان های نوری میدانی، المان های نوری پایه چراغی، المان های نوری تراکم بالا و المان های نوری عرضی خیابانی. المان های نوری میدانی همانگونه که از اسم آنها پیداست در میادین اصلی و فرعی شهر و میدان های محله ها و فلکه های اصلی و فرعی شهر نصب میشوند. المان های میدانی که در میدان های ورودی شهر نصب میشوند میتوانند به منظور معرفی شغل مخصوص مردم آن شهر، فرهنگ خاص شهر یا معرفی شخصت های برجسته ی شهر به کار برده شوند. المان های نوری که در میدان های ورودی شهر نصب میشود ممکن است برای معرفی بناهای تاریخی و آثار تاریخی آن شهر باشند. استفاده از المان های نوری در میدان های ورودی و اصلی شهر همچنین میتواند نام آن میدان را در افکار عمومی به جا بگذارد و باعث شهرت نام آن میدان شود. المان های میدانی در مرکز میدان با ابعاد بزرگ و در جلوی میدان با ابعاد کوچک طراحی و نصب میشوند.

برای خرید انواع المان های نوری با مدیر فروش مرکز شهراد گستر در تماس باشید.

المان های عرضی خیابانی، با تراکم بالا با فاصله ی پنجاه متر از یکدیگر در بالای خیابان های اصلی شهر یا ورودی خیابان ها نصب میشوند. المان های نوری که مانند المان های عرضی خیابانی در خیابان ها و جاده ها نصب میشوند علاوه بر نورپردازی و جلوه ی بصری زیبایی که برای عابران سواره و پیاده ایجاد میکنند، با افزایش نور در جاده ها و خیابان ها باعث جلوگیری از خطر تصادفات میشوند. المان های پایه چراغی نوعی دیگر از المان های نوری هستند که همانگونه که از نامشان پیداست، در پایه  چراغ ها در گوشه ی خیابان ها نصب میشوند. زیبایی المان های نوری پایه چراغی زمانی به چشم می آید که به تعداد زیاد و به صورت متراکم در کنار جاده ها نصب شوند. المان های نوری پایه چراغی به صورت دو بعدی طراحی و اجرا میشوند. المان های نور تراکم بالا تشکیل شده از چراغ های بسیار ریز که در فاصله های میلیمتری از یکدیگر قرار گرفته اند و یک حجم نوری زیبا را به وجود آورده اند میباشد. معروف ترین المان های نوری تراکم بالا المان های نوپی و کره ای میباشند که جلوه ی بسیار زیبایی را در فضا ایجاد میکنند. المان های نوری تراکم بالا به صورت سه بعدی و دو بعدی در مرکز شهراد گستر طراحی و اجرا میشوند.

مرکز فروش المان نوری

مرکز فروش المان نوری

قیمت المان های نوری بستگی به محل نصب، تجهیزات به کار رفته در المان نوری، اندازه و حجم المان، و همچنین پیچیدگی طرح و سختی تولید و اجرای المان نوری دارد. المان های نوری از نظر مدت زمان نصب به دو دسته ی المان نوری موقتی و المان نوری دائمی تقسیم میشوند. اولین المان های نوری از چراغ های کوچک رشته ای تشکیل میشدند. اما با پیشرفت تکنولوژی و علم الکترونیک در ساختار المان های نوری از انواع ال ای دی ها و پروژکتور ها با اندازه های مختلف استفاده شد. استفاده از ال ای دی ها و پروژکتور ها باعث ظرافت بیشتر در نور پردازی المان نوری و همچنین ایجاد فضای نوری زیباتر شد. اولین المان های نوری در کسور فرانسه در برج ایفل به کار گرفته شدند.

مرکز شهراد گستر، مرکز فروش المان نوری میباشد. برای سفارش انواع المان های نوری با مدیریت فروش مرکز شهراد گستر در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

مطلب پیشنهادی

سفارش المان نوری

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی از شرکت ساخت المان های نوری شهراد گستر امکان …