شهراد گستر
خانه / المان نوری / خرید المان نوری سفارشی

خرید المان نوری سفارشی

خرید انواع المان نوری سفارشی از مرکز طراحی و تولید انواع المان نوری شهراد گستر امکان پذیر است. برای آشنایی با انواع المان های نوری و کاربرد آن ها همچنین اطلاح از نحوه ی سفارش و خرید المان نوری با مقاله زیر همراه باشید.

خرید المان نوری

خرید المان نوری سفارشی

طراحی و تولید المان نوری نیازمند داشتن تخصص و دانش و تجریه کاقی در زمینه های الکترونیک و معماری است. الکترونیک مربوط به نورپردازی در المان نوری است و معماری باعث ایجاد طرح های پیچیده و زیبا در ساختار المان نوری میشود. بنابراین مجموعه ای که به تولید و طراحی و اجرای المان نوری میپردازد باید در دو رشته ی الکترونیک و هنر معماری تجربه و دانش کافی را داشته باشد. مرکز شهراد گستر با یک تیم مجرب و متخصص در زمینه تولید انواع المان نوری آماده ی پذیرش سفارش المان نوری از جانب شما عزیزان است. مجموعه ای که به تولید المان های نوری میپردازد باید هم در مرحله ی تولید و هم در مرحله ی اجرا دارای تجربه ی کافی باشد. مرکز شهراد گستر شما را از مرحله طراحی تا مرحله اجرای المان مورد نظرتان همراهی میکند تا المان مورد نظر شما بدون هیچ گونه نقصی در محل مورد نظر شما نصب شود. هر گونه نقص و اشتباه در هر یک از مراحل طراحی و تولید یا نصب و اجرا باعث هدر رفتن زمان و هزینه و همچنین انرژی میشود.

برای خرید المان نوری با مدیر فروش مرکز شهراد گستر در تماس باشید.

اولین المان های نوری در کشور فرانسه در برج ایفل استفاده شدند. استفاده از المان های نوری در برج ایفل باعث ایجاد جلوه ی بصری بسیار زیبا در این برج شد. به کار بردن المان نوری در برج ایفل در کشور فرانسه باعث شد تا بعد ها سایر کشور های جهان نیز از انواع المان نوری با اهدا مختلف در مکان های مختلف کشور استفاده کنند. از المان های نوری میتوان برای زیبا سازی بیشتر شهر یا برای بیان یک نماد یا یک پیام یا هر چیز دیگری استفاده کرد. اولین المان های نوری از چراغ های کوچک رشته ای تشکیل میشدند. اما با گذشت زمان و پیشرفت علم و دانش الکترونیک از انواع ال ای دی ها و پروژکتور ها در اندازه های مختلف در ساختار المان های نوری استفاده شد. استفاده از ال ای دی ها در المان های نوری در مقایسه با سایر منابع نوری، دارای مزایایی است. ال ای دی ها دارای راندمان انرژی بالاتری هستند. همچنین ال ای دی ها گرمای کمتری تولید میکنند. استفاده از ال ای دی ها باعث صرفه جویی در انرژی میشود. المان های نوری باعث ایجاد ظرلفت بیشتر و نورپردازی لوکس تری میشوند.

خرید المان نوری

قیمت انواع المان نوری

قیمت المان نوری بستگی به سبک طراحی المان نوری، محل نصب و مقیاس و اندازه المان نوری دارد. انواع المان نوری از نظر محل نصب به چهار دسته کلی تقسیم میشوند: المان نوری عرضی خیابانی، المان نوری میدانی، المان نوری تراکم بالا و المان نوری پایه چراغی.

المان نوری میدانی همانگونه که از نامش پیداست، در میدان های شهر نصب میشود. المان های نوری میدانی در میدان های ورودی و اصلی شهر و میدان های فرعی و میدان های محله ی شهر نصب میشوند. اگر المان نوری در میدان ورودی شهر نصب شده باشد میتواند بیانگر شخصیت های برجسته ی شهر یا فرهنگ خاص مردم آن شهر یا شغل مخصوص مردم شهر باشد. المان نوری میدانی همچنین میتوانند بیانگر آثار تاریخی آن شهر باشد. المان های میدان اصلی شهر میتوانند نام میدان مورد نظر را در افکار عمومی جای دهند.

برای اطلاع از قیمت المان نوری با مدیر فروش مرکز شهراد گستر در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

مطلب پیشنهادی

سفارش المان نوری

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی از شرکت ساخت المان های نوری شهراد گستر امکان …