شهراد گستر
خانه / المان شهری / شرکت تولید المان های شهری

شرکت تولید المان های شهری

مرکز شهراد گستر، شرکت تولید المان های شهری با کیفیت بالا و ضمانت قیمت مناسب میباشد. شما میتوانید المان نوری مورد نظر خود را با طرح و شکل دلخواه خود به کارشناسان مرکز شهرا گستر سفارش دهید. متخصصین مرکز عسل یاس، شما را از مرحله طراحی المان نوری تا مرحله ی نصب و اجرا همراهی میکنند. برای آشنایی با انواع المان نوری و کاربرد های آن ها و همچنین جهت اطلاع از نحوه سفارش و تهیه انواع المان نوری با مقاله زیر همراه باشید.

تولید المان های شهری

تولید المان شهری

تولید المان های شهری و المان های نوری در مرکز شهراد گستر توسط تیم کارشناسان، مهندسین و متخصصین در حوزه ی طراحی و نصب و اجرای المان صورت میگیرد. المانهای شهری از نظر مدت زمان استفاده به دو دسته ی المان های دائمی و المان های موقتی تقسیم میشوند. المان های نوری موقتی برای استفاده های موقت مانند نمایشگاه ها، مراسم های افتتاحیه و یا مناسبت های مختلف استفاده میشوند. المان های نوری دائمی، معلمولا در سطح شهر برای استفاده طولانی مدت نصب میشوند. اولین المان های نوری در کشور فرانسه، برای اولین بار استفاده شد. کشور فرانسه از المان های نوری، در برج ایفل استفاده کرد. بعد از آن، سایر کشور های جهان نیز از المان های نوری برای زیباسازی شهر های مختلف خود استفاده کردند. المان های نوری اولیه، تنها از چراغ های کوچک رشته ای تشکیل میشدند. با ذشت زمان و پیشرفت دانش، در طراحی و ساخت المان های نوری، از انواع ال ای دی ها و پروژکتور ها با ابعاد و شکل های مختلف استفاده شد.

تولید المان شهری، با کیفیت بالا و قیمت مناسب در مرکز تخصصی شهراد گستر انجام میشود. جهت هر گونه سوال با مدیر فروش شهراد گستر در تماس باشید.

تولید المان شهری، به تخصص در دو رشته ی الکترونیک و معماری دارد. دانش الکترونیک مربوط به نور پردازی و قسمت الکترونیکی المان های نوری مربوط میشود . و رشته ی معماری به طرح های پیچیده ی المان های نوری مربوط است. المان های نوری در مرحله ی طراحی و پیش از نصب، باید با محیطی که قرار است در آن نصب شوند، از نظر مقیاس و شکل و طرح و اندازه هماهنگی داشته باشند. المان های نوری که در فضای باز نصب میشوند، باید در برابر تغییرات جوی مقاوم باشند. المان های نوری در اولین مرحله باید دارای ایمنی کامل باشند، تمام کابل ها، سیم ها، و تمام چراغ های المان نوری، باید دارای حفاظ ایمنی باشند.

تولید المان شهری

قیمت خرید المان نوری

استفاده از انواع ال ای دی ها و پروژکتور ها در ساخت المان های نوری، باعث زیبایی بیشتر و ظرافت بیشتر در نورپردازی المان های نوری میشود. استفاده از ال ای دی ها در ساختار المان های نوری دارای مزیت هایی است. یکی از این مزیت ها این است که ال ای دی ها در مقایسه با سایر منابع نوری دارای راندمان بالاتری از انرژی هستند. ال ای دی ها طول عمر بیشتری در مقایسه با منابع نوری دیگر دارند. ال ای دی ها در برابر منابع نوری مشابه، دارای طول عمر بیشتری هستند. ال ای دی ها باعث ایجاد ظرافت بیشتری در نورپردازی المان نوری و فضای لوکس تری میشود.

قیمت خرید المان نوری در مرکز شهراد گستر قابل پیگیری و استعلام است. برای اطلاع از قیمت با مدیر فروش در تماس باشید.

انواع المان های نوری از نظر محل نصب به چهار دسته تقسیم میشوند. المان های نوری عرضی خیابانی، المان های نوری پایه چراغی، المان های نوری تراکم بالا و المان های نوری میدانی. هر گونه ضعف یا خطا در مرحله ی طراحی و تولید و یا مرحله ی نصب و اجرای المان نوری صورت بگیرد، باعث از بین رفتن زمان، انرژی و هزینه میشود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

مطلب پیشنهادی

سفارش المان نوری

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی از شرکت ساخت المان های نوری شهراد گستر امکان …