شهراد گستر
خانه / المان نوری / فروش المان نوری ویژه نوروز

فروش المان نوری ویژه نوروز

فروش المان نوری ویژه نوروز

در مرکز تخصصی شهراد گستر، آغاز فروش المان نوری ویژه نوروز…آیا میدانید در مرکز شهراد گستر برای المان های سفارشی شما عزیزان با نزدیک شدن به عید نوروز تخفیف ویژه ای در نظر گرفته شده است؟ انواع المان های نوری و کاربرد های آن ها موضوعی است که میخواهیم در مقاله ی زیر به بررسی آن بپردازیم. در این مقاله همچنین با نحوه سفارش المان های نوری آشنا میشوید.

فروش المان نوری ویژه نوروز

فروش المان نوری ویژه نوروز

المان های نوری در ابتدا تنها از چراغ های رشته ای تشکیل میشدند. اولین کشوری که در جهان از المان های نوری برای زیبایی فضای شهری خود استفاده کرد را میشناسید؟ اولین المان های نوری در کشور فرانسه، در ساختار برج ایفل استفاده شد. بعد از آن کشور های دیگر جهان نیز از المان های نوری برای زیباتر شدن جلوه ی بصری در شهر هایشان استفاده کردند. المان های نوری از نظر نوع محلی که قرار است در آن نصب شوند، به چهار بخش تقسیم میشوند. المان های نوری میدانی یکی از انواع المان های نوری میباشد، المان های نوری میدانی به معروف شدن نام میدان در افکار عمومی کمک میکند. المان های نوری میدانی در مرکز میدان ها با ابعاد بزرگ و در جلوی میدان ها با ابعاد کوچکتر نصب میشوند. المان های نوری میدانی همچنین میتوانند باعث معرفی فرهنگ و شغل خاص مردم آن شهر، و معرفی بناهای تاریخی مهم شهر میشود. المان های نوری عرضی خیابانی یکی دیگر از انواع المان های نوری است که در بالای خیابان های اصلی و ورودی های خیابان های فرعی شهر نصب میشوند.

در مجموعه ی  شهراد گستر، فروش المان نوری با تخفیف ویژه صورت میگیرد. برای سفارش المان نوری که مد نظرتان است و همچنین برای اطلاع از قیمت با مدیر فروش تماس حاصل فرمایید.

یکی دیگر از انواع المان های نوری، المان های نوری پایه چراغی است. این المان نوری همان طور که از نام آن پیداست، در قسمت پایه ی چراغ های گوشه ی خیابان ها قرار میگیرند و نصب میشوند. المان های نوری پایه چراغی به صورت دو بعدی طراحی و نصب میشوند. المان های نوری عرضی خیابانی و المان های نوری پایه چراغی علاوه بر زیباتر نشان دادن فضای شهر باعث جلوگیری از تصادف ها میشوند. المان های نوری پایه چراغی زمانی زیباتر به نظر میرسند که به تعداد بالا در طول خیابان نصب میشوند.  المان های نوری تراکم بالا نوعی دیگر از المان های نوری هستند که معروف ترین آن ها المان نوری توپی میباشد.

فروش المان نوری ویژه نوروز

خرید اینترنتی المان نوری

خرید المان های نوری درجه یک و باکیفیت از مرکز شهراد گستر یه صورت اینترنتی امکان پذیر است. المان های نوری در درجه ی اول باید دارای ایمنی کامل باشند. در ساختار المان های نوری، تمام سیم ها، کابل ها و چراغ ها باید دارای حفاظ ایمنی باشند. المان های نوری که در فضای باز نصب شده اند، باید در برابر تغییرات جوی و آب و هوایی مقاوم باشند. المان های نوری از نظر مدت زمانی که نصب میشوند به دو بخش المان های نوری موقتی و المان های نوری دائمی تقسیم میشوند. المان های نوری موقتی برای استفاده های کوتاه مدت مانند نمایشگاه ها، جشن ها، مراسم های افتتاحیه و مناسبت های مختلف به کار برده میشود. المان های نوری دائمی همان المان های شهری هستند که در نقاط مختلف شهر برای مدت زمان طولانی نصب میشوند.

شما میتوانید برای خرید اینترنتی المان نوری و سفارش المان نوری از راه دور با کارشناس فروش مرکز شهراد گستر در تماس باشید. شرکت شهراد گستر یک تیم متخصص از کارشناسان مجرب و حرفه ای در زمینه ی طراحی و تولید و همچنین مرحله ی نصب و اجرا دارد. برای هر گونه مشاوره خرید و سفارش المان نوری مورد نظر خود با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

مطلب پیشنهادی

فروشگاه المان نوری

فروشگاه تخصصی المان نوری

مرکز شهراد گستر، فروشگاه تخصصی المان نوری با ضمانت کیفیت و قیمت المان ها میباشد. …