شهراد گستر
خانه / المان نوری / ساخت حرفه ای انواع المان نوری

ساخت حرفه ای انواع المان نوری

ساخت حرفه ای انواع المان نوری در مرکز تخصصی شهراد گستر با کادری متخصص و مجرب انجام میشود. برای اطلاع بیشتر در رابطه با المان های نوری و کاربرد آنها و همچنین جهت آشنایی با نحوه سفارش المان و اطلاع از قیمت آن با مقاله زیر همراه باشید.

ساخت المان نوری

قیمت المان های نوری

برای ساخت المان نوری، سازندگان باید در دو رشته ی الکترونیک و معماری تخصص داشته باشند. مرکز شهراد گستر با تیمی مجرب و متخصص در زمینه ساخت انواع المان نوری در خدمت متقاضیان عزیز میباشد. قیمت المان نوری بستگی به اندازه المان، پیچیدگی طرح المان، کیفیت مواد به کار رفته در ساخت المان، تجهیزات به کار رفته در المان و همچنین محل نصب المان نوری دارد. المان های نوری در انواع و طرح های بسیار گوناگونی ساخته میشوند المان های نوری علاوه بر ایجاد میطی زیبا، با ساطع کردن نور موجب ایجاد امنیت و آرامش میشود. المان نوری به دو نوع موقتی و دائمی تقسیم میشوند. المان های نوری موقتی برای افتتاحیه ها، نمایشگاه ها، جشن ها و مناسبت های مختلف نصب میشوند. المان های دائمی برای نصب همیشگی ساخته میشوند. المان های نوری دائمی، معمولا برای معرفی در میادین اصلی شهر ها و یا در خیابان های ورودی شهر ها برای همیشه نصب میشوند.

المان های نوری در درجه اول باید کاملا ایمن باشند. المان نوری نباید هیچ گونه آسیبی به محیط اطراف یا افراد وارد کند. المان های نوری که در فضای باز نصب میشوند باید در برابر شرایط جوی مقاوم باشند. دز المان های نوری تمام تجهیزات از جمله سیم ها و کابل ها و چراغ ها همگی باید دارای حفظ ایمنی باشند. در ساخت المان های نوری باید در صرفه جویی در مصرف انرژی و بهره وری و کارایی انرژی دقت نمود. مجموعه ای که یک المان نوری را میسازد، باید هم در مرحله ساخت و طراحی و هم در مرحله اجرا و نصب المان نوری، با دقت و حرفه ای عمل کند.هر گونه نقص یا اشتباه در هر یک از این مراحل، باعث هدر رفتن زمان و انرژی و هزینه میشود.

جهت اطلاع از قیمت المان نوری در مرکز شهراد گستر با مدیر فروش در تماس باشید.

ساخت المان نوری

ساخت انواع المان نوری

اولین المان های نوری در ساختمان برج ایفل واقع در کشور فرانسه استفاده شدند. پس از نورپردازی زیبای المان های نوری در برج ایفل، از المان های نوری در سایر مشاغل و مکان ها و بنا ها نیز استفاده شد. اولین المان های نوری از چراغ های کوچک رشته ای تشکیل میشدند. بعد از گذشت زمان از ال ای دی ها و انواع پروزکتور ها در ساختار المان های نوری استفاده شد. انواع المان نوری از نظر محل نصب عبارتند از: المان های نوری میدانی، المان نوری پایه چراغی، المان نوری عرضی خیابانی و المان نوری تراکم بالا.

المان نوری میدانی همان گونه که از نامش پیداست در میدان های شهر نصب میشوند. این نوع المان ها میتوانند نماد خاصی از شهر را معرفی کنند. المان های نوری میدانی ممکن است باعث معرفی فرهنگ آن شهر، شغل خاص مردم آن شهر، آثار تاریخی یا شخصیت های برجسته ی آن شهر را معرفی کند. المان های نوری میدانی همچنین میتوانند با کمک جلوه زیبایی که از نور در میدان ایجاد میکنند، باعث تداعی و به یاد ماندن و معروف شدن نام میدان مورد نظر در افکار عمومی شود. المان های پای چراغی در گوشه ی خیابان ها نصب میشوند. این المان ها معمولا به شکل دو بعدی طراحی و ساخته میشوند. المان های پایه چراغی در پایه چراغ های کنار خیابان نصب میشوند. این المان ها علاوه بر زیبایی باعث افزایش نور و کاهش خطر تصادفات جاده ای میشوند.

برای سفارش المان نوری مد نظر خود با ت مرکز شهراد گستر در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

مطلب پیشنهادی

توزیع المان نوری

شرکت توزیع المان نوری سفارشی

مرکز تخصصی شهراد گستر، کادر طراحی و اجرای تخصصی و حرفه ای انواع المان نوری …