شهراد گستر
خانه / المان شهری / سفارش آنلاین المان نوری

سفارش آنلاین المان نوری

سفارش آنلاین المان نوری با قیمت مناسب و ضمانت کیفیت از مرکز تخصصی شهراد گستر امکان پذیر است. برای آشنایی بیشتر با انواع المان های نوری و کاربرد آنها و همچنین برای اطلاع از نحوه سفارش المان نوری مورد نظرتان با مقاله زیر همراه باشید.

سفارش المان نوری

سفارش المان نوری

انواع المان نوری از نظر محل نصب به چهار دسته ی المان نوری عرضی خیابانی، المان نوری میدانی، المان نوری پایه چراغی و المان نوری تراکم بالا تقسیم میشوند. المان نوری عرضی خیابانی در بالای خیابان ها ی شهر یا فاصله ی متراکم و پنجاه متر از یکدیگر نصب میشوند. المان های نوری عرضی خیابانی برای مناسبت ها یا برای تزئین خیابان های شهر به کاربرده میشوند. این المان های نوری، در خیابان های اصلی شهر یا در ورودی خیابان ها نصب میشوند. المان های نوری عرضی خیابانی علاوه بر ایجاد جلوه ی بصری زیبا در شهر باعث افزایش نور در خیابان ها و جلوگیری از خطر تصادف میشود. المان های نوری میدانی همانطور که از نامشان پیداست، در میدان های اصلی یا در فلکه ها و میادین فرعی شهر و میدان های محله های شهر نصب میشود. المان های نوری میدانی در مرکز میدان در ابعاد بزرگ و در جلوی میدان ها در ابعاد کوچکتر نصب میشوند. المان های نوری که در میدان های ورودی شهر نصب میشوند، میتوانند به معرفی شغل مخصوص مردم آن شهر، بیان فرهنگ خاص شهر یا معرفی چهره ی برجسته ی آن شهر کمک کند. المان های نوری میدانی نصب شده در میادین اصلی شهر همچنین میتوانند آثار تاریخی مهم شهر را به مسافران نشان دهد. المان های نوری میدانی همچنین میتوانند نام میدان را در افکار عمومی به جای بگذارند و باعث معروف شدن آن میدان شوند.

سفارش المان نوری از مرکز شهراد گستر از طریق ارتباط با مدیریت فروش امکان پذیر است.

المان های نوری تراکم بالا از چراغ های کوچکی که با تراکم بالا و فاصله ی کم در کنار یکدیگر چیده شده اند. معروف ترین و پرطرفدار ترین المان های نوری تراکم بالا توپ ها یا کره های نوری هستند که جلوه ی بسیار زیبایی ایجاد میکنند. المان های نوری تراکم بالا به صورت دو بعدی و سه بعی طراحی میشوند. المان های نوری پایه چراغی همان گونه که از نامشان پیداست، در پایه های چراغ های گوشه خیابان ها نصب میشوند. المان های پایه چراغی به صورت دو بعدی طراحی و نصب میشوند. زیبایی المان های پایه چراغی زمانی به چشم می آید که با تراکم بالا و در فاصله های کم و به تعداد زیاد در خیابان ها نصب شوند.

سفارش المان نوری

قیمت خرید المان نوری

اولین المان های نوری در کشور فرانسه در ساختار برج ایفل استفاده شدند. المان های نوری بعد از به کار برده شدن در برج ایفل کشور فرانسه، در کشور های دیگر نیز با اهداف مختلف استفاده شدند. المان های نوری اولیه، از چراغ های کوچک رشته ای تشکیل میشدند. اما با گذشت زمان و پیشرفت دانش الکترونیک، در ساختار المان های نوری از انواع ال ای دی ها و پروژکتور ها در اندازه های مختلف استفاده شد. استفاده از ال ای دی ها در مقایسه با انواع منابع نوری دیگر دارای مزایایی است. ای ای دی ها دارای راندمان انرژی بالاتری در مقایسه با دیگر منابع نوری دارد. ال ای دی ها به دلیل داشتن ظرافت بیشتر، باعث نورپردازی زیباتر و ایجاد یک فضای لوکس میشوند. ال ای دی ها همچنین در مقایسه با دیگر منابع نوری، گرمای کمتری تولید میکنند. ال ای دی ها طول عمر بیشتری در مقایسه با سایر منابع نوری دارند.

برای اطلاع از قیمت خرید المان نوری سفارشی خود و خرید المان نوری با مدیر فروش مرکز شهراد گستر در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

مطلب پیشنهادی

سفارش المان نوری

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی از شرکت ساخت المان های نوری شهراد گستر امکان …