شهراد گستر
خانه / المان نوری / سفارش المان نوری فلزی

سفارش المان نوری فلزی

سفارش انواع المان های نوری، با کیفیت بالا و ضمانت قیمت، در مرکز شهراد گستر امکان پذیر است. برای آشنایی با المان نوری، انواع المان نوری و کاربرد های آن، همچنین آشنایی با نحوه سفارش المان نوری مد نظر خود و تهیه آن با مقاله زیر همراه باشید.

سفارش المان نوری

قیمت المان های نوری

قیمت المان های نوری بستگی به میزان پیچیدگی طرح المان، نوع تجهیزات به کار رفته در المان، اندازه و حجم المان و محل نصب المان نوری دارد. المان های نوری در طرح ها ی بسیار متنوعی برای کاربرد های مختلفی استفاده میشوند. مرکز تخصصی شهراد گستر المان نوری سفارشی شما را با ضمانت کیفیت و ایمنی کامل محصول طراحی و تولید کرده و به مرحله اجرا و نصب میرساند. مجموعه ای که به طراحی و ساخت المان های نوری میپردازد، باید در دو رشته ی تخصصی الکترونیک و هنر معماری دارای کادری حرفه ای و مجرب باشد. تا  بتواند هم در مرحله طراحی و ساخت المان نوری و هم در مرحله ی نصب و اجرا کاملا دقیق و درست عمل کند. هر گونه ضعف یا اشتباه در این دو قسمت، باعث هدر رفتن زمان، انرژی و هزینه میشود. مهم ترین نکته در ساخت المان های نوری ایمنی المان میباشد. المان نوری نباید بعد از نصب هیچ گونه آسیبی به محیط اطراف از جمله اشیا یا افراد وارد کند. المان های نوری بیشتر در اماکن عمومی در شهر نصب میشود. از جمله فضا های شهری مانند خیابان ها، فروشگاه ها، نمایشگاه ها، میادین، فلکه ها و محله ها. طراحان المان های نوری اولین نکته ای که باید در نظر بگیرند، رعایت مسائل ایمنی و استاندارد های مربوط به آن میباشد. یعنی در مرحله ی نصب و اجرای المان نوری، از داشتن حفاظ ایمنی در سیم ها، کابل ها و چراغ های المان نوری اطمینان حاصل شود.

مرکز شهراد گستر برای تولید و طراحی المان های نوری از ایده های خلاقانه و  نوآورانه استفاده میکند. در مرکز شهراد گستر از فناوری ها و تکنولورژی به روز برای ساخت المان هی سفارشی استفاده میشود. برای تولید یک المان نوری باید به صرفه جویی در مصرف انرژی توسط المان نوری توجه داشت. در طراحی المان های نوری باید به محل نصب المان توجه داشت به گونه ای که المان هیچ گونه مانعی برای عابران سواره و پیاده ایجاد نکند. المان های نوری باید علاوه بر قابلیت روشن شدن قابلیت خاموش کردن را نیز داشته باشند. المان های نوری که در فضای باز نصب میشوند باید در برابر تغییرات جوی مقاوم باشند.

سفارش المان نوری

سفارش المان نوری فلزی

المان های نوری، اولین بار در کشور فرانسه در ساختار برج ایفل به منظور جلوه ای زیباتر و نور بیشتر و چشم انداز بهتری از المان های نوری استفاده شد. پس از کاربرد المان های نوری در برج ایفل، از المان های نوری در بنا ها و مکان های دیگر به منظور های مختلف استفاده شد. المان های نوری در ابتدا تنها از چراغ های کوچک رشته ای تشکیل میشدند. بعدها با پیشرفت علم و تکنولوژی، در ساختار المان های نوری از ال ای دی ها و انواع پروژکتور ها در سایز های مختلف استفاده شد. استفاده از ال ای دی ها در ساخت المان های نوری، باعث افکت های زیبایی برای ایجاد رقص نوری زیبا شد. استفاده از ال ای دی ها و پروژکتور ها باعث ظرافت و زیبایی بیشتری میشود. به کار بردن ال ای دی ها در المان های نوری مزایایی نسبت به سایر منابع نوری دارد. یکی از مزایایی که ال ای دی ها دارند این است که راندمان انرژی بالاتری نسبت به سایر منابع نوری دارند. ال ای دی ها انرژی کمتری مصرف میکنند و  گرمای کمتری تولید میکنند.

تولید المان نوری در مرکز شهراد گستر طبق خواست و سلیقه و انتخاب شما عزیزان صورت میگیرد. برای سفارش المان نوری با مدیر فروش در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

مطلب پیشنهادی

توزیع المان نوری

شرکت توزیع المان نوری سفارشی

مرکز تخصصی شهراد گستر، کادر طراحی و اجرای تخصصی و حرفه ای انواع المان نوری …