شهراد گستر
خانه / المان نوری / مرکز فروش المان نوری

مرکز فروش المان نوری

فروشگاه تخصصی شهراد گستر، مرکز فروش المان نوری با قیمت مناسب است. در مرکز شهراد گستر انواع المان نوری با هر ابعاد و اندازه با هر طرح و شکلی قابل اجرا میباشد. برای آشنایی با انواع المان نوری و کاربرد های آن ها و اطلاع از نحوه ی سفارش و تهیه انواع المان نوری مقاله ی زیر را برای شما عزیزان تنظیم نموده ایم.

مرکز فروش المان نوری

مرکز فروش المان نوری

المان های نوری از ترکیب دو رشته ی تخصصی معماری و الکترونیک ساخته میشوند. تیم تخصصی شهراد گستر تشکیل شده از متخصصین و کارشناسان مجرب و حرفه ای در مرحله ی ساخت و اجرای انواع المان نوری میباشد. انواع المان های نوری از نظر مدت زمان استفاده، به دو قسمت المان نوری موقتی و المان های نوری دائمی تقسیم میشوند. المان های نوری موقتی برای کاربرد های موقتی مثال مراسم های افتتاحیه، نمایشگاه های موقتی و مناسبت های مختلف استفاده شده و پس از مدتی برداشته میشوند. المان های نوری دائمی معمولا همان المان های شهری هستند که در نقاط مختلف شهر برای مدت طولانی نصب میشوند. المان های نوری در ابتدا از چراغ های رشته ای کوچک تشکیل میشدند. یا پیشرفت تکنولوژی با گذشت زمان در ساخت المان های نوری از انواع ال ای دی ها و پروژکتور ها در سایز ها و شکل های مختلف استفاده شد. استفاده از انواع ال ای دی ها و پروژکتور ها در ساختار المان های نوری و المان های شهری، باعث تنوع بیشتر در المان های نوری و همچنین ظرافت و زیبایی بیشتر در المان های نوری شد.

شرکت شهراد گستر، مرکز فروش المان نوری با ضمانت کیفیت و قیمت است. برای سفارش المان نوری با همکاران ما در مرکز فروش در تماس باشید.

برای تولید المان نوری، باید یک تیم متخصص در مرحله ی ساخت و تولید المان نوری، و یک کادر مجرب در مرحله ی نصب و اجرای المان نوری با یکدیگر همکاری کنند. مرکز شهراد گستر شما را از مرحله ی ساخت تا مرحله ی اجرا و نصب المان نوری یا المان شهری مورد نظرتان همراهی و پشتیبانی میکند. شما میتوانید در رابطه با ساخت و طرح المان نوری دلخواه خود با مشاوران مجموعه ی شهراد گستر در ارتباط باشید. اولین نکته در تولید و ساخت المان های نوری، داشتن ایمنی کامل المان نوری است. المان نوری پس از نصب و راه اندازی نباید هیچ گونه خطری داشته باشد. بنابراین تمام سیم ها، چراغ ها و کابل ها در المان نوری باید دارای حفاظ ایمنی باشند. المان های نوری که در فضای باز نصب میشوند باید در برابر تغییرات جوی مقاوم باشند.

مرکز فروش المان نوری

قیمت خرید المان نوری

استفاده از ال ای دی ها به جای چراغ های قدیمی رشته ای، دارای مزایای بسیاری است. یکی از مزایای استفاده از ال ای دی ها در ساختار المان های نوری این است که ال ای دی ها دارای راندمان انرژی بالاتری در مقایسه با سایر منابع نوری هستند. استفاده از ال ای دی ها در المان های نوری باعث صرفه جویی بیشتر در مصرف انرژی میشود. ال ای دی ها در مقایسه با منابع  نوری دیگر دارای طول عمر بیشتری است. وجود ال ای دی ها در طراحی المان های نوری، باعث ظرافت و تنوع بیشتر در نورپردازی المان نوری و ایجاد فضای لوکس تر و زیباتری میشود. علاوه بر این، ال ای دی ها گرمای کمتری تولید میکنند.

قیمت خرید المان نوری در مرکز شهراد گستر قابل استعلام است. جهت هر گونه سوال با مدیر فروش شرکت در ارتباط باشید.

المان های نوری در ابتدا در کشور فرانسه در برج ایفل استفاده شدند. بعد از آن، استفاده از المان های نوری با اهداف مختلف جهانی شد و تمام کشور های جهان از مزایای المان های نوری در شهر های مختلف خود بهره بردند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

مطلب پیشنهادی

سفارش المان نوری

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی از شرکت ساخت المان های نوری شهراد گستر امکان …