شهراد گستر
خانه / المان نوری / مرکز تخصصی فروش المان نوری

مرکز تخصصی فروش المان نوری

مرکز شهراد گستر، مرکز تخصصی فروش المان نوری با گارانتی و کیفیت بالا میباشد. در این مقاله شما با انواع المان نوری و کاربرد های آن ها و همچنین نحوه ی سفارش المان نوری مورد نظر خود آشنا میشوید. با ما همراه باشید.

مرکز فروش المان نوری

 

مرکز تخصصی فروش المان نوری

المان نوری ی سازه ی بسیار زیباست که از ترکیب دانش الکترونیک و هنر معماری طراحی و ساخته میشود. برای تولید المان نوری، باید تیمی متخصص در زمینه ی طراحی و تولید، و همچنین مرحله ی نصب و اجرای المان نوری داشته باشید. مرکز شهراد گستر به همراه تیم متخصص در این دو رشته و با تجربه در زمینه ی طراحی و اجرای المان های نوری مذهبی و تزئینی با ابعاد و اندازه های مختلف برای ساخت المان نوری سفارشی شما در خدمت شماست. المان های نوری که در مرکز شهراد گستر تولید میشوند دارای ضمانت کیفیت محصول میباشند. اولین نکته ای که در تولید یک المان نوری استاندارد باید مورد توجه قرار گیرد، داشتن ایمنی کامل المان نوری است. در المان های نوری تمام چراغ ها، سیم ها و کابل ها باید دارای حفاط ایمنی باشند. المان های نوری که در فضای باز نصب میشوند باید در برابر تغییرات جوی هوا مقاوم باشند. المان های نوری بر اساس محل نصب در چهار دسته ی کلی تقسیم بندی میشوند: المان های نوری عرضی خیابانی، المان های نوری پایه چراغی، المان های نوری میدانی و المان های نوری تراکم بالا. اولین المان های نوری در کشور فرانسه در ساختار برج ایفل به کار برده شدند. بعد از آن سایر کشور های جهان از المان های نوری در شهر های مختلف خود استفاده کردند. المان های نوری، در ابتدا از چراغ های کوچک رشته ای تشکیل میشدند. اما با گذشت زمان در ساخت المان های نوری از انواع پروژکتور ها و ال ای دی ها با اندازه ها و شکل های مختلف استفاده شد. استفاده از ال ای دی و پروژکتور در ساختار المان های نوری باعث زیبایی و تنوع بیشتر در نورپردازی المان های نوری شد.

مرکز شهراد گستر، مرکز تخصصی فروش المان نوری، سازنده انواع المان های نوری از جمله انواع المان نوری مذهبی، تجاری و شهری با ابعاد و طرح مورد نظر شما میباشد. برای سفارش المان نوری با کارشناس فروش مرکز شهراد گستر در تماس باشید.

مرکز فروش المان نوری

قیمت المان نوری در شرکت های تولید کننده

به کار بردن انواع ال ای دی ها در ساختار المان های نوری، دارای مزایایی نسبت به سایر منابع نوری است. یکی از این مزیت ها، داشتن طول عمر بیشتر ال ای دی ها در مقایسه با منابع نوری دیگر است. ال ای دی ها در مقایسه با سایر منابع نوری، گرمای کمتری تولید میکنند. ال ای دی ها همچنین دارای راندمان انرژی بالاتر است. ال ای دی ها در مقایسه با منابع نوری دیگر، باعث ایجاد تنوع بیشتر در نورپردازی و ایجاد فضای لوکس تری میشوند. المان های نوری را بر اساس مدت زمان استفاده به دو دسته ی المان های نوری موقتی و المان های نوری دائمی تقسیم میکنند. المان های نوری دائمی، معمولا همان المان های نوری شهری هستند که در مکان های مختلف شهر با ابعاد و طرح ها و موضوعات مختلف برای مدت طولانی نصب میشوند. المان های نوری موقتی، برای استفاده و نصب موقت در مکان هایی چون نمایشگاه ها، فروشگاه های بزرگ، مراسم های افتتاحیه و مناسبت های مختلف به کار برده میشوند. المان های نوری، باید از نظر مقیاس، طرح و اندازه با محیطی که قرار است در آن نصب شود هماهنگ باشد. المان های نوری علاوه بر کمک به زیباسازی محیط شهر به کاهش خطر تصادف در شب نیز کمک میکنند.

برای اطلاع از قیمت المان نوری در شرکت شهرادگستر  با مدیر فروش در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

مطلب پیشنهادی

فروشگاه المان نوری

فروشگاه تخصصی المان نوری

مرکز شهراد گستر، فروشگاه تخصصی المان نوری با ضمانت کیفیت و قیمت المان ها میباشد. …