شهراد گستر
خانه / المان نوری / مرکز تولید المان نوری

مرکز تولید المان نوری

مرکز تخصصی شهراد گستر، مرکز تولید انواع المان نوری فلزی با انواع طراح ها و تنوع فوق العاده میباشد. برای اطلاع بیشتر در رابطه با انواع المان نوری و کاربرد های آن ها و همچنین اطلاع از نحوه سفارش المان نوری مورد نظر خود با مقاله زیر همراه باشید.

تولید المان نوری

انواع المان های نوری

انواع المان نوری از نظر محل نصب به چهار دسته ی کلی تقسیم میشوند: المان های نوری میدانی، المان های نوری تراکم بالا، المان های نوری عرضی خیابانی و المان های نوری پایه چراغی. المان های نوری پایه چراغی به صورت دو بعدی ساخته و طراحی میشوند. این المان ها در گوشه خیابان ها درست مانند چراغ های گوشه خیابان در پایه چراغ نصب میشوند. این المان ها زیبایی المان های پایه چراغی زمانی به چشم میآید که با فاصله های کم از یکدیگر به تعداد زیاد در گوشه خیابان ها نصب شوند. المان های تراکم بالا شامل چراغ ها ی بسیار ریز که با فاصله ی بسیار کم از یکدیگر در کنار یکدیگر قرار گرفته اند تشکیل میشود. این المان های نوری منظره ی بسیار زیبایی را در محیط ایجاد میکنند. معروف ترین المان های تراکم بالا توپ های نوری کوچک و بزرگ هستند که در جشن ها و یا مکان های عمومی برای زیبایی دو چندان محیط از نصب آنها استفاده میشود.

المان های عرضی خیابانی همان طور که از نامشان پیداست، برای نصب در عرض خیابان ها استفاده میشوند. این المان های نوری به صورت متراکم و با فاصله ی پنجاه متر از یکدیگر در بالای خیابان های اصلی شهر یا در ورودی خیابان ها نصب میشوند. این المان ها علاوه بر زیباسازی محیط، باعث نور بیشتر و جلوگیری از خطر تصادفات جاده ای و خیابانی میشوند. المان های نوری عرضی خیابانی برای زیبایی و تزئین فضای شهر یا مناسبت های مختلف نصب میشوند. المان های میدانی همان گونه که از نامشان پیداست، برای نصب در میدان ها استفاده میشود. نصب المان های میدانی در میدان های ورودی و اصلی شهر یا در میدان های محله ها رایج است. المان های نوری میدانی، میتوانند برای بیان یک نماد فرهنگی، معرفی آثار تاریخی شهر، یا معرفی فرهنگ یا شغل مخصوص مردم آن شهر، همچنین معرفی شخصیت برجسته ی آن شهر استفاده و نصب شود.

تولید المان نوری

مرکز تولید المان نوری

المان های نوری حاصل ترکیب دو رشته ی تخصصی الکترونیک و رشته ی هنری معماری است. بنابراین مرکز یا مجموعه ای که به تولید و ساخت المان های نوری میپردازد باید یک تیم بسیار قوی و مجرب برای ساخت این المان ها داشته باشد. مجموعه و کادری که سفارش المان نوری را میپذیرد تعهد دارد که هم در مرحله تولید و طراحی و ساخت و هم در مرحله اجرا و نصب المان، به اندازه کافی دقیق و ماهرانه عمل کند. هر گونه ضعف یا اشتباه در مرحله تولید یا اجرا و نصب باعث هدر رفتن انرژی، زمان و هزینه میشود.

المان های نوری از نظر زمان نصب، به دو دسته ی المان های نوری موقتی و المان های نوری دائمی تقسیم میشوند. المان های نوری موقتی برای استفاده موقت در مراسم های افتتاحیه، جشن های موقتی، نمایشگاه ها، تبلیغات موقت، یا هر مورد موقت دیگری نصب شده و پس از مدتی برداشته میشوند. المان های دائمی برای خوشامد گویی های ابتدای ورودی شهر ها، یا در میادین اصلی شهر ها سفارش داده میشوند. اولین نکته مهمی که باید در ساخت المان های نوری مورد توجه قرار بگیرد، ایمنی المان نوری است. المان های نوری بعد از نصب در محل نباید هیچ گونه آسیبی به اشیا و افراد اطراف وارد کند. در مرکز شهراد گستر قبل از تحویل المان نوری، از ایمنی کامل آن اطمینان حاصل میشود.

برای سفارش المتن نوری مورد نظر خود با مدیر فروش مرکز شهراد گستر در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

مطلب پیشنهادی

توزیع المان نوری

شرکت توزیع المان نوری سفارشی

مرکز تخصصی شهراد گستر، کادر طراحی و اجرای تخصصی و حرفه ای انواع المان نوری …