شهراد گستر
خانه / المان نوری / مرکز خرید المان نوری فلزی

مرکز خرید المان نوری فلزی

مرکز شهراد گستر مرکز خرید المان نوری فلزی و غیز فلزی است. برای آشنایی با انواع المان نوری و کاربرد های آنها و همچین آشنایی با نحوه سفارش انواع المان های نوری با مقاله ی زیر همراه باشید.

مرکز خرید المان نوری

مرکز خرید المان نوری

برای تولید و ساخت المان نوری باید یک کادر مجرب از مهندسین، کارشناسان و متخصصان در دو حوزه ی الکترونیک و معماری از دانش و تخصص خود استفاده کنند. مرحله ی طراحی و تولید المان نوری و هم چنین نصب و راه اندازی آن علاوه بر دانش کافی نیاز به تجربه کافی نیز دارد. وجود هر گونه نقص یا اشتباه در مرحله ی تولید و طراحی یا در مرحله ی نصب و اجرا باعث هدر رفتن زمان و هم چنین هدر رفتن انرژی و هزینه میشود. اولین المان های نوری در کشور فرانسه در برج ایفل به کار گرفته شدند. بعد از اینکه فرانسه برای اولین بار در ساختار برج ایفل از المان های نوری استفاده کرد، کشور های دیگر نیز با اهداف گوناگون در شهر های مختلفشان از المان های نوری استفاده کردند. المان های نوری از نظر زمان استفاده به دو دسته المان های نوری موقتی و المان های نوری دائمی تقسیم میشوند. المان های نوری موقتی برای مدت زمان کوتاهی در مناسبت ها یا مکان های موقتی مانند نمایشگاه ها یا افتتاحیه ها نصب شده و سپس از آنجا برداشته میشوند. المان های نوری دائمی معمولا همان المان های شهری هستند که برای مدت زمان طولانی در ورودی شهر ها یا در مکان های عمومی شهر نصب میشوند.

شرکت فنی شهراد گستر، مرکز خرید المان نوری و مجری انواع طرح المان نوری مورد نظر شماست. برای سفارش المان نوری با مدیر فروش مرکز شهراد گستر تماس بگیرید.

درر تولید المان های نوری شهری مهم ترین نکته ای که باید مورد توجه سازندگان و طراحان المان قرار بگیرد، ایمنی کامل المان نوری است. المان نوری بعد از نصب نباید هیج گونه خطری برای محیط اطراف از جمله افراد و اشیا داشته باشد. تمامی سیم ها، کابل ها و چراغ ها در المان نوری باید دارای حفاظ ایمنی باشند. المان های نوری نباید هیچ گونه مزاحمتی برای عبور و مرور عابران سواره و پیاده ایجاد کنند. المان های نوری ساخته شده و نصب شده در محل، باید از نظر مقیاس، اندازه و طرح رنگ و شکل با محیط اطراف هماهنگی داشته باشند. المان های نوری که در فضای باز نصب میشوند، باید در برابر تغییرات جوی آب و هوا مقاوم باشند.

مرکز خرید المان نوری

قیمت المان نوری فلزی

قیمت المان های نوری به ابعاد المان، محل نصب، تجهیزات به کار رفته در المان نوری و همچنین پیچیدگی طرح المان سفارشی بستگی دارد. استفاده از ال ای دی ها و پروژکتور ها در ساختار المان های نوری امروزه باعث تنوع بیشتر المان ها و زیبایی بصری بیشتری شده است. استفاده از ال ای دی ها در ساختار المان های نوری، دارای مزایایی در مقایسه با سایر ممنابع نوری است. ال ای دی ها نسبت به منابع نوری دیگر، دارای راندمان انرژی بیشتری هستند. ال ای دی ها همچنین گرمای کمتری در مقایسه با سایر منابع نوری دارند. ال ای دی ها باعث ایجاد ظرافت و زیبایی بیشتری در نورپردازی المان های نوری میشوند و فضای لوکس تری را ایجاد میکنند. استفاده از ال ای دی ها در مصرف انرژی صرفه جویی میکند. ال ای دی ها در مقایسه با منابع دیگر دارای طول عمر بیشتری هستند. استفاده از المان های نوری در سطح شهر، باعث ایجاد نور بیشتر و ایجاد حس آرامش و امنیت عابران میشود. وجود المان های نوری در مکان های مختلف باعث خوانایی بهتر فضای اطراق میشوند. المان های نوری همچنین از خطر تصادفات جاده ای میکاهند.

برای اطلاع از قیمت المان نوری با مدیر فروش مرکز شهراد گستر در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

مطلب پیشنهادی

سفارش المان نوری

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی از شرکت ساخت المان های نوری شهراد گستر امکان …