شهراد گستر
خانه / المان نوری / طراحی و اجرای انواع المان نوری فلزی

طراحی و اجرای انواع المان نوری فلزی

طراحی و اجرای انواع المان نوری فلزی در مرکز تخصصی شهراد گستر انجام میشود. برای آشنایی با انواع المان نوری و اطلاع از نحوه سفارش المان نوری مورد نظر خود با مقاله ی زیر همراه باشید.

طراحی المان نوری

 

طراحی انواع المان نوری

المان نوری از دو کلمه ی المان و نور تشکیل میشود. برای طراحی و تولید المان نوری باید در دو رشته ی تخصصی معماری و الکترونیک تجربه ی کافی داشت. مرکز شهراد گستر دارای یک تیم متخصص و مجرب در زمینه ساخت انواع المان نوری فلزی و غیر فلزی با طرح دلخواه و ابعاد مورد نظر مشتری است. مجموعه ای که به ساخت المان های نوری میپردازد، باید هم در زمینه ی طراحی و تولید و هم در زمینه ی نصب و اجرا تخصص کافی را داشته باشند. وجود هر گونه نقص یا اشتباه، در هر یک از این مراحل باعث هدر رفتن زمان و انرژی و هزینه میشود. المان های نوری در چهار دسته کلی از نظر نوع محل نصب به چهار دسته ی المان های نوری عرضی خیابانی، المان های نوری پایه چراغی، المان های نوری تراکم بالا و المان های نوری میدانی تقسیم میشوند. المان های نوری عرضی خیابانی با تراکم بالا و فاصله ی پنجاه متری از یکدیگر در بالای خیابان ها نصب میشوند. المان های نوری عرضی خیابانی در خیابان های اصلی یا ورودی خیابان های فرعی شهر ها نصب میشوند. المان های عرضی خیابانی برتی مناسبت ها یا تزئین خیابان ها طراحی و نصب میشوند.

طراحی المان های نوری در شرکت شهراد گستر به سفارش شما عزیزان امکان پذیر است. برای سفارش المان نوری با طرح دلخواهتان با مدیر فروش در تماس باشید.

المان میدانی همان گونه که از نامش پیداست، در میدان های شهر نصب میشود. المان های نوری میدانی ممکن است در میدان های اصلی شهر و یا میادین فرعی و فلکه های محله های شهر نصب شوند. المان های نوری میدانی در مرکز میدان ها با ابعاد بزرگ و در جلوی میدان ها با ابعاد کوچکتری نصب میشوند. المان های نوری میدانی میتوانند بیانگر فرهنگ مردم شهر ، یا معرف شخصیت برجسته ی آن شهر باشند. المان های نوری میدانی همچنین به معرفی بناهای تاریخی موجود در شهر کمک میکنند. نصب المان های نوری در میدان های مهم شهر باعث ماندگاری نام آن میدان در اذهان عمومی میشود. المان های نوری تراکم بالا به صورت دو بعدی و سه بعدی در مکان های مختلف نصب میشوند. معروف ترین المان های نوری تراکم بالا المان های نوری توپی یا کروی هستند که از چراغ های بسیار کوچک با فاصله های بسیار کم تشکیل شده اند و باعث زیبایی بسیار زیاد فضای اطراف میشوند. المان های نوری پایه چراغی همان طور که از نامشان پیداست، در پایه چراغ های گوشه خیابان نصب میشوند. المان های نوری پایه چراغی به صورت دو بعدی طراحی شده و نصب میشوند. زیبایی المان های نوری پایه چراغی زمانی به چشم می آید که به تعداد زیاد در طول خیابان نصب شده باشند.

اجرای المان نوری

اجرای المان نوری فلزی

المان های نوری در طول تاریخ برای اولین بار در کشور فرانسه استفاده شد. کشور فرانسه از المان های نوری در ساختمان برج ایفل استفاده کرد. پس از فرانسه کشور های دیگر نیز از این ابزار برای زیبا سازی شهر های خود بهره بردند. المان های نوری در ابتدا از چراغ های رشته ای چسبیده به هم تشکیل شده بودند، در ساختار المان های نوری با گذر زمان از انواع ال ای دی و پروژکتور ها با ابعاد و اندازه های مختلف استفاده شد. استفاده از ال ای دی ها مزایای بسیار زیادی نسبت به سایر المان های نوری دارد.

اجرای المان نوری فلزی در شرکت تخصصی شهراد گستر انجام میشود. برای طراحی و اجرای المان نوری مورد نظر خود با مدیریت فروش در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

مطلب پیشنهادی

سفارش المان نوری

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی

سفارش المان نوری به صورت اینترنتی از شرکت ساخت المان های نوری شهراد گستر امکان …